Petra Dovrtilová

Petra Loulová

 

Pracovní pozice: Specialistka marketingu

Společnost: Weber

Během svého působení ve firmě jsem se hodně naučila

Letos na podzim to bude už 14 let, co jsem nastoupila do Weberu jako vedoucí dispečinku logistiky v Liberci. Během dalších 13 let na této pozici jsem se mnohé naučila. Nemyslím tím jen práci, jako takovou, ale hlavně přímou komunikaci s lidmi napříč všemi úrovněmi. Ať už to byli zákazníci, řidiči, dopravci, obchodníci, manažeři či pozice nejvyšší. Po těchto mnoha letech jsem si ale řekla, že by bylo dobré práci změnit, protože ať se tomu člověk brání jak chce, vyhoření ho po jisté době zkrátka nemine.

 

Petra Loulová

 

Přišla ale nabídka změny oboru přímo ve firmě a to mne velmi zajímalo.


Weber se mi nechtěl opouštět a tak jsem se změnou trochu váhala. Za léta v této firmě mi přišla politika společnosti velmi čistá a pro mne srozumitelná. Vždy jsem se s každým domluvila a mé argumenty byly v diskusích vyslyšeny. Za to bych vlastně chtěla i dnes zpětně poděkovat svému tehdejšímu panu vedoucímu Zdeňku Svobodovi. Finanční jistota i přátelské prostředí libereckého kolektivu byly pro mne velmi důležité. 

 

 

 

Weber katalog

 

 

 

Práce v marketingu byla jednou z cest, o které jsem uvažovala, vzhledem ke svému dlouholetému manažerování velkého orchestru Big’O’Band. Byl to obor, kterému jsem se věnovala ve svém volném čase a přišlo mi zajímavé vzít ho za svou profesi. Tak jsem ten krok směr Praha udělala v prosinci 2018 a za uplynulý půlrok mohu jen dodat, že to byl krok správným směrem. Alespoň z toho mám teď takový pocit.
Jsem vděčná za tuto příležitost a těší mne, že mohu léta zkušeností ve firmě zúročit i při práci pro jiné oddělení.