Petr Jahelka

Petr Jahelka

 

Pracovní pozice: Předák linky

Společnost: Sekurit

Jsem důležitým článkem v celém procesu

Do společnosti Saint-Gobain Sekurit s.r.o. jsem nastoupil na základě doporučení známého v lednu roku 2012 na linku laminace. Nejprve jsem pracoval jako měřič na lince ohybu, byl jsem pravou rukou předáka linky. Mezi mé úkoly patřilo měření okrajového napětí vyráběných skel a hustoty sítotisku, testování geometrie výrobků na speciálním stole „tzv. kopytu“, porovnávání výsledků s předepsanými standardy pro daný typ skla a podobně. Veškeré výsledky jsem ukládal do speciálního počítačového programu, a pokud hodnoty odpovídaly, skla jsem uvolnil pro další část výroby.

 

Petr Jahelka

Mým snem a cílem v té době bylo stát se jednou také předákem linky, což se mi nakonec podařilo. V současné době pracuji na tedy na pozici předáka linky ohybu IN40. Svou práci mám rád a mezi mé hlavní zodpovědnosti patří správné spuštění výrobní kampaně, plynulý chod linky a plnění plánu výroby ve správné kvalitě a množství.

Proč Sekurit?

 

 

Petr JahelkaDo naší společnosti jsem nastoupil a zůstávám v ní, protože nabízí zajímavou mzdu a také kvůli velmi přátelskému kolektivu, který tady s kolegy máme. Díky tomu necítím potřebu hledat práci kdekoliv jinde.