Jiří Harazin

Jiří Harazin

 

Pracovní pozice: Pracovník odbytu

Společnost: Weber

Objevuji nové možnosti

Ve společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ pracuji 13. rokem. V roce 2012 proběhlo velké stěhování výroby do Prostějova. Já jsem tak prodal byt ve Vápenné a nastěhoval se do nájmu ve městě. Ze začátku to pro mě nebylo jednoduché, protože tam zůstali mí blízcí i záliby. Postupně jsem ale objevoval nové možnosti. Závodně třeba provozuji motokros, pro který jsou v této lokalitě lepší podmínky.

 

Jiří Harazin

Dohledáme vše do detailů. Moje práce Referenta odbytu spočívá v řízení stavu zásob a objednávce materiálu, který nemáme na místě. Komunikuju proto s naším skladem, logistikou, s kolegy v rámci koncernu Saint-Gobain a dalšími dodavateli. Data spravujeme v programu SAP, s nímž se mi dobře pracuje – člověk je schopen v systému dohledat vše od dokladů po detaily pohybu výrobků.

Rád slyším, že okolí chválí výrobky

 

 

Jiří HarazinObčas se stane, že se s dodávkami dostaneme pod tlak. V této chvíli se snažím zachovat chladnou hlavu a vymýšlím to nejlepší řešení, jak nejrychleji objednávku doručit. Práce ve Weberu mě pořád moc baví. Máme dobrý kolektiv, vyhovuje mi pracovní doba. Rád slyším, že okolí si chválí firemní výrobky. Neměnil bych.