Stanislav Filip

Stanislav Filip

 

Pracovní pozice: Vedoucí regionu

Společnost: Rigips

Ve stavebninách Raab Karcher jsem začínal tzv od píky.

Do Saint-Gobain jsem přišel před 14 lety na doporučení známé, tehdy do stavebnin Raab Karcher. Zde jsem působil 9 let a suchá výstavba mi byla vždy nejbližší, snad i proto jsem byl dobře vidět a znal jsem některé dnešní kolegy z Rigipsu. Když pak Raab Karcher na trhu skončil a přišla nabídka z Rigipsu, dlouho jsem neváhal. Z prodejního pultu jsem se přes asistenta obchodním zástupcům, obchodního referenta, obchodního zástupce a specialisty na suchou výstavbu dostal po 9 letech až k pozici vedoucího pobočky. Zodpovědnost samozřejmě rostla, ale postupně jsem se musel naučit také delegovat, byť to pro mě, jako pro člověka, který si rád věci dotáhne pečlivě sám do konce, nebylo vždy jednoduché. V Rigipsu jsem pracoval tři roky jako obchodně-technický zástupce a nyní jsem přes rok vedoucí regionu.

Stanislav Filip

Ve firmě se mi líbí posun technickým směrem, už nejde jen o to levně nakoupit, draze prodat a pozdržet platby. Být montážníkům technicky nápomocný, umět jim vyřešit problém. Poradit řešení je to, co mě baví čím dál víc.

Co dělám ve svém volném čase?

 

 


Stanislav FilipVolný čas trávím většinou tak, jak chtějí moje dvě malé děti :) když mám volno, snažím se ho trávit hlavně s nimi. Syn se zhlédl v Jágrovi, a tak hodně času trávím na stadionu. Občas se ale rád utrhnu s kamarády na pivo a alespoň jednou za rok na lyže. Rád aktivně relaxuji prací na chalupě.