Jan Svejkovský

Jan Svejkovský - Sekurit

 

Pracovní pozice: Continuous improvement engineer

Společnost: Sekurit

Ve firmě se mi líbí z mnoha důvodů.

Do Sekuritu jsem se přihlásil do Trainee programu na doporučení kamaráda, který ve firmě pracoval. První půl rok jsem byl součástí Trainee programu, to jsem pracoval jako Trainee technolog. Na mé první pozici jsem byl zodpovědný za dokumentaci pracovních návodů autonomní údržby.

Po půl roce jsem nastoupil na novou pozici Procesního inženýra, zde jsem byl spoluzodpovědný za dokumentaci pro jednotlivé technologické úseky jedné ze tří produkčních linek v Sekuritu.

A největší zvrat mého dosavadního působení v Sekuritu nastal v průběhu října, kdy jsem přijal nabídku stát se procesním inženýrem linky laminace. Od této chvíle jsem plně zaměstnán svojí linkou, kde zodpovídám za proces laminování čelních skel.

 

 

Ve firmě se mi líbí z mnoha důvodů. Ten hlavní důvod je ten, že mě má práce baví, je to dáno především rozmanitostí denních činností a úkolů.

Na současné pozici se také setkávám se zajímavými lidmi z různých zemí, se kterými je zajímavé vyměnit si své zkušenosti. Dalším a jistě ne posledním důvodem jsou kolegové, se kterými se mi velmi dobře pracuje.

 

 

Jan Svejkovský - medailonek Sekurit

 

 

Volný čas trávím s mojí rodinou, snoubenkou a s přáteli. Co se týče volného času, snažím se žít aktivně, celoročně se věnuji fitness, v létě cyklistice, plavání a běhání, v zimě naopak squashi a lyžování. Pokud mám líný den, to se stává jen občas, rád si zkouknu nějaký můj oblíbený seriál anebo film.