Michal Plášil

Michal Plášil

 

Pracovní pozice: Manipulant VZV

Společnost: Sekurit

Začínám 17. rok

Ve společnosti Saint-Gobain Sekurit s.r.o. pracuji od roku 2000, v tomto roce tedy začne můj sedmnáctý rok ve firmě. Původně jsem nastoupil do oblasti Post-Glass na linku extruze, po čase přestoupil na konečnou kontrolu vyrobených skel a po zhruba třech letech jsem dostal možnost začít pracovat na své současné pozici ve skladovém hospodářství.

 

Michal Plášil

Zásobuji materiálem celou výrobu. Pracuji jako manipulant vysokozdvižného vozíku ve skladu nedokončené výroby. Mým úkolem je připravovat rozpracovaná skla dle plánu a zásobovat jimi jednotlivé výrobní úseky. Výrobní linky zásobujeme podle výrobního plánu. Kromě samotného řízení VZV mám také administrativní povinnosti. Pomocí logistického programu plánuji pohyby nehotových skel mezi výrobou a sklady a čtečkou čárových kódů skenuji každou položku, se kterou je třeba pracovat.

Baví mě zodpovědnost

 

 

Na mojí práci mě baví zodpovědnost, kterou práce s VZV přináší a také to, že zásobuji materiálem celou výrobu, která by tím pádem bez mé práce v podstatě nemohla vyrábět.  Pro mě je pozitivní směnný provoz. Díky směnám mám dost volného času, a můžu se věnovat svým dětem.