Tomáš Rom

Tomáš Rom

 

Pracovní pozice: Vedoucí výroby

Společnost: Sekurit

Do firmy jsem nastoupil hned po dokončení studia na vysoké škole.

V té době měla naše společnost otevřený program Project Seeker, kde pro absolventy nabízela příležitost získat ve firmě zkušenosti z různých oddělení a pracovat na nových projektech. Tato pracovní nabídka mě velmi zaujala, proto jsem se do programu přihlásil a po dvou kolech výběrového řízení byl společně s dvěma dalšími kolegy přijat.

 

Tomáš Rom

V rámci Trainee programu Project Seeker jsem pracoval v zákaznickém servisu, kde jsem měl na starost několik zákazníků, převážně pro značku Volvo. Poté jsem přešel do plánování výroby, kde jsem z počátku měl na starost denní plány pro pracoviště letování a jedné dodatečné kontroly. Po několika měsících v plánování výroby, po dohodě s nadřízenými, jsem ukončil Trainee program a pokračoval v práci pro firmu, jako plánovač výroby na plný úvazek. Za necelé dva roky v plánování výroby jsem si zde vyzkoušel tvorbu a správu SAP master dat a plánování téměř všech výrobních linek ve výrobním úseku Post-Glass. Nyní již na plánování nejsem, ale jsem ve výrobě a mám na starosti linku na úseku výroby Post-Glass.

Ve firmě se mi líbí příjemné prostředí a přátelský kolektiv

 

 


Tomáš RomDále oceňuji pracovní příležitosti, které společnost dává mladým lidem bez předchozích pracovních zkušeností a praxe. Ve volném čase se věnuji americkému fotbalu a jeho bez kontaktní verzi – flag fotbalu, kde v posledních čtyřech letech úspěšně zastávám pozici trenéra pro hráče do devatenácti let. Mimo to rád cestuji a poznávám nová místa, nebo si jen tak odpočinu u dobré video hry.