Lenka Babková

Lenka Babková - ISOVER

 

Pracovní pozice: Vedoucí zákaznického servisu

Společnost: Isover

Do firmy jsem se dostala shodou náhod

Na Isover jsem dostala kontakt od kolegyně, se kterou jsem se seznámila u bývalého zaměstnavatele. Za svoji pracovní éru jsem vystřídala více pracovních pozic. Pracovala jsem s čísly a lidmi. Zjistila jsem, že ta čísla mně tak úplně nenaplňují a kontakt s lidmi mě baví více, i když je asi kolikrát psychicky náročnější než ta čísla. Na pozici specialistka exportu působím od roku 2016. Jsme zodpovědní spolu s kolegou za exportní zákazníky Isoveru. Jsou to nejenom zákazníci ze Skupiny Saint-Gobain, ale i přímí zákazníci. Kolega je hodně v terénu u zákazníků a já jako back office pro zákazníky a kolegu. Mojí denní pracovní náplní práce je komunikace se zákazníky a vyřizování jejich požadavků (objednávky, certifikáty, technické dokumenty, dotazy atd.) ve spolupráci s kolegy napříč téměř celou firmou (zákaznický servis, plánování, logistika, kvalita, technologie, produktoví manageři). Obchod se zahraničím probíhá za určitých pravidel (ceníky, smlouvy, podmínky, budgety, forecasty). 

 

Lenka Babková

 

Vše je o lidech

Vnímám ISOVER jako jeden velký tým, ve kterém by spolu měli lidé spolupracovat, komunikovat a hlavně táhnout za jeden provaz stejným směrem, abychom jako firma obstáli s našimi produkty a servisem v tržním prostředí CZ trhu a zahraničí. Práce mě baví, protože je různorodá a zajímavá.

Ráda komunikuji s lidmi, což mi má pracovní pozice umožňuje. Každý jsme jiný. To je na tom to zábavné pro mne. Za mé 31 leté pracovní působnosti v různých firmách (s přestávkou 4 ½ let) je pro mne Isover firma, která poskytuje nejvíce bonusů svým zaměstnancům.

Co dělám ve volném čase?

 

 

Lenka BabkováVolný čas trávím s rodinou. Snažíme se sportem děti odlepit od mobilů, tabletů a počítačů, i když je to hodně vyčerpávající. Chodím již pátým rokem pravidelně běhat do lesa, jednou týdně chodím na jógu. Běhání kombinuji ještě s chůzí s hůlkami, někdy i za doprovodu mé dcery. Ráda zajdu i na nějakou tu kulturu, občas ráda zajdu se sousedy do místní hospůdky, kde si vaří svoje pivo. Nejvíce se odreaguji sportem a prací na zahradě. Nejsem žádná kolchoznice (zahradu máme okrasnou, jenom nějaké to rajče v nádobě, beraní roh, feferonka nebo jahůdka v truhlíku), ale zahradní nůžky my nejsou cizí a je to můj neoblíbenější zahradnický nástroj. Poslední mojí zálibou jsou naše kočky a džungarský křeček Hugo. Jsou to naši miláčkové na mazlení.