Roman Pleva

Roman Pleva - Rigips - medailonek - hlavní

 

Pracovní pozice: Mistr logistiky

Společnost: Rigips

Do práce se těším na skvělou partu.

Do firmy jsem nastoupil v roce 2002 a bylo to na popud známého, který mi řekl, že se hledá člověk do logistiky. Hned druhý den jsem šel hledat Rigips, aniž bych o firmě cokoliv věděl. A tím to vše začalo. Před tím jsem pracoval jako umělecký kovář, vyráběl jsem kovový nábytek, pergoly atd. Profese mi zůstala jako koníček, člověk si doma cokoliv vyrobí, svaří. Jsem tu 17 let, jsem ve firmě spokojený – je tu dobrý kolektiv lidí, firma nabízí různé benefity, nejvíc se mi líbí týden dovolené navíc, potom stravenky, což jsem před tím vůbec neměl.

 

Pleva

Jako mistr logistiky rozděluju práci zaměstnancům, starám se o bezproblémový chod expedice, dělám celní deklarace vývozů, které jsou mimo unii, určuju priority, dodržování bezpečnostních a pracovních postupů, zajišťuju pořádek na pracovišti. Nejvíc mě baví práce s lidmi, člověk je v dobrém kolektivu a není to tak, že bych dělal jednu věc celý den – mé dny jsou pestré, člověk dělá každou chvilku něco jiného. Máme generačně pestrou partu, jsou tu i dvacetiletý kluci a dohromady máme zábavu.

 


Ve volném čase mě baví silniční motorky, renovuju starý traktory, zahrada – vypěstujeme si veškerou zeleninu, toho času moc nezbývá. Traktory renovuju asi 4 roky, mám zatím dva, s jedním jezdím na srazy veteránů.

 

 

 

Roman Pleva - medailonek - Rigips