Aleš Kozlov

Aleš Kozlov

 

Pracovní pozice: Vedoucí technologie

Společnost: Isover

 Do ISOVERu jsem šel za změnou.

Můj předchozí zaměstnavatel přesunul výrobní závod do jiné země, a tak jsem se začal poohlížet po změně. Vzhledem k tomu, že výrobní závod ISOVER je v okolí dobře znám a má dobré reference, rozhodl jsem se projít si nabídku. Po bližším seznámení s produkcí a typem výroby mě tento směr zaujal a rozhodl jsem se využít nabídky.

 

Aleš Kozlov

První pracovní pozice v závodu byla předák výroby Cultilene v rámci transformačních linek. Zde jsem byl zodpovědný za plnění výrobních požadavků v rámci své směny. Postupně jsem měl možnost se seznámit i jinými výrobními linkami v rámci transformace. Tuto práci jsem zastával necelé 2 roky. Následně jsem měl možnost změnit pracovní pozici směrem na technologa transformačních linek. Tato práce mě oslovila především proto, že jsem dostal možnost naučit se, jak funguje závod, jaké jsou procesy a jak fungují. Tuto pracovní pozici jsem zastával 1,5 roku. Vzhledem k působení na technologii mi bylo následně svěřeno vedení celého oddělení technologie. V současné pozici mám zodpovědnost za řízení technologických procesů, testů a podpory především výroby, ale i ostatních oddělení.

Každý projekt přináší novou výzvu

 

 


Aleš KozlovDůvodem, proč mě baví práce v ISOVERu, je především možnost seberealizace. Podílím se na řadě zajímavých projektů, které přináší pokaždé novou výzvu. Především ale pracuji v týmu výborných kolegů, kteří se nebojí navzájem si pomáhat, hledat nová řešení a neustále posouvat hranice. A jak trávím volný čas? Přemýšlím, co přesně napsat, kolegové by jednoznačně řekli kavárenský povaleč :), protože mám rád kávu. Ale rád trávím čas v přírodě ideálně i s cyklistikou.