Jana Střihavková

Jana Střihavková

 

Pracovní pozice: Jeřábnice

Společnost: Isover

V tuto chvíli mohu jen říci „děkuji, maminko“!

Když jsem byla před lety na mateřské dovolené, nabídla mi mamka víkendové brigády v Isoveru, kde pracovala na jeřábu. Nejprve jsem z toho měla obrovské obavy, ale po několika hodinách jízdy na jeřábu jsem zjistila, že strach má velké oči. Po skončení mateřské dovolené jsem nastoupila na poštu. Potom přišla ta senzační nabídka, nastoupit místo kolegy, který odcházel. Vím, že jsem tenkrát vůbec neváhala.

 

Jana Střihavková

Má největší zodpovědnost je v navážení a úklidu surovin (kamene), ať už je to násypek linky nebo jako zásoba do úložných boxů. V neposlední řadě je to údržba a kontrola jeřábu. V naší firmě se mi líbí z mnoha důvodů. Jsem hrdá, že mohu pracovat v takové firmě, jsem pyšná na práci, kterou vykonávám, a hlavně mě baví a naplňuje. Jsem ráda, že mám vedoucího, jakého mám – je spravedlivý, chápající, vstřícný, prostě šéf, jakého by si každý přál.

Co dělám ve svém volném čase?

 

 


Jana StřihavkováSvůj volný čas trávím nejraději s rodinou. Naše celá rodina jezdí na koních, o které se nejen staráme, ale jezdíme často i na společné vyjížďky.