Pavel Zapletal

PAVEL ZAPLETAL Obchodně-technický zástupce, Divize Rigips, SGCP CZ, a.s.

 

Pracovní pozice: Obchodně-technický zástupce

Společnost: Rigips

Působím na pozici obchodně-technického zástupce pro severní Moravu.

Před nástupem do naší společnosti jsem pracoval ve stavebninách, které s Rigipsem spolupracovaly. Během naší dlouholeté spolupráce jsem dostal nabídku, zda bych se nechtěl stát součástí týmu Rigips. Neváhal jsem ani vteřinu a nabídku jsem přijal. Od samého začátku (tj. 8 let) působím na pozici obchodně-technického zástupce pro severní Moravu. Na starosti mám péči o zákazníky z řad distribučních a realizačních firem, školení, technické poradenství, vyhledávání nových obchodních příležitostí a nových partnerů.

 

Pavel Zapletal

 

Líbí se mi, že firma nestojí na jednom místě.

Pracuji ve firmě, která má jméno nejen u nás, ale i v celém světě. Jsem hrdý, že mohu být součástí této Skupiny. Dále je to výborný kolektiv a perfektní spolupráce se všemi kolegy na různých pozicích. Líbí se mi, že firma nestojí na jednom místě. Každoročně se rozvíjí, inovuje a snaží se udávat moderní směr. To mě samotného inspiruje ke zdokonalení a vzdělávání se v oboru.

 

 

Pavel Zapletal

 

 

Svůj volný čas nejraději trávím s rodinou. Mám 2 fotbalisty (8 a 11 let) a skvělou ženu, kterým se snažím věnovat každou volnou chvíli. Sport je činnost, která nás všechny v rodině spojuje... Dále máme rádi výlety do přírody, cestování, poznávání nových míst… Pokud si najdu čas pro sebe, tak ho nejraději trávím na fotbalovém hřišti nebo tenisovém kurtu…