Martina Hessová

Martina Hessová

 

Pracovní pozice: Procesní inženýrka

Společnost: Rigips

 Je to zajímavá práce zkoušet a vymýšlet pořád něco nového. 

Pracuji na pozici procesní inženýrky ve vývoji, zaměřuji se na zkoušky na lince, na inovace a na to, aby to vše fungovalo. V Rigipsu jsem začínala v roce 2009 jako procesní inženýrka junior, o rok později jsem zaujala seniorní místo po kolegovi, který odešel. Tam jsem byla do roku 2013. Na této pozici jsem dělala úplně všechno – jak zkoušky na lince, tak i péči o kvalitu desek, laboratoř, metrologii, obstarávání auditů apod.

 

Martina Hessová

Poté jsem šla v roce 2013 na mateřskou a v roce 2017 jsem se vrátila zpátky už jen na pozici procesního inženýra vývoje, což pro mě bylo lepší –mohla jsem začít pracovat na poloviční úvazek, který se mi rozšířil na ¾. Teď spadám pod výzkumné středisko, které sídlí v Paříži, a reportuji přímo jim.

 

 


HessováPráce mi umožňuje sladit práci s rodinou. Lidi tu jsou fajn, máme dobrou partu, kolegové jsou chytří, přemýšliví, a tak se s nimi dobře pracuje. Ve volném čase mám různé aktivity s rodinou, já navíc sportuji – hraji rekreačně basket, který jsem od malička hrála závodně.