Patrik Komínek

Patrik Komínek - Adfors

 

Pracovní pozice: Dělník na provozu výroby vlákna

Společnost: Adfors

V Adforsu pracuji od roku 2015 a jsem v provozu na vaně na výrobu vlákna.

Pracoval tady táta a já jsem po něm převzal. Vzpomínám si, že mě tenkrát na začátku zaučoval podobně starý pán, jako je právě táta, ale to byl takový vitální člověk, co si z nás
v kuse dělal legraci. Vymýšlel na nás mladší kluky různé vtípky a my jsme se fakt hodně nasmáli. I dneska máme na směně super partu a hodně legrace. Dělám s klukama fakt rád!

Přítelkyně dělá na snovárně, poznali jsme se tady, resp. jsme se tady zahlédli a pak se potkali v baru. Dělat takhle spolu je super, protože máme vždy 3 dny volna spolu a pak se nám i dobře plánují dovolené.

Když si přebíráme směnu, musíme zjistit od kluků před námi, jestli to nedělá „kapky“, nebo není na vaně „bordel“. Když by to tam bylo, tak to musíme přenastavit, jinak by se nám kazilo vlákno.

 

Patrik Komínek

 

Nejdříve jsem nastoupil přes agenturu a vozil jsem pomocný materiál, manžety, na který se pak navíjí materiál. Teď už jsem roky kmenový zaměstnanec a mám všechny benefity, co tu máme. To je fajn.

Volného času teď tolik nemám, beru si extra směny, protože šetřím na barák. Ale jinak moc rádi chodíme s přítelkyní do kina a taky se celý rok vždy těšíme na letní dovolenou. Nejdál jsme byli na Bali, a kdyby přítelkyni nepokousala opice, byla by to určitě ta nejlepší dovolená.