Přidáno 25. Červenec, 2019
Plánujete novou fasádu a nemáte představu, jaké množství materiálu budete potřebovat a kolik Vás to bude stát peněz? Již nějakou dobu funguje náš kalkulační program, který Vás v jednotlivých krocích provede kompletním návrhem fasádního systému. V posledním kroku získáte tabulku s doporučeným množstvím materiálu dle plochy v m² včetně cen. Kalkulaci je možné uložit jako PDF nebo si jí nechat zaslat na e-mail. Hotový návrh můžete také rovnou poslat stavebninám ve Vašem okolí a zjistit tak dostupnost daných materiálů.

Weber Kalkulátor naleznete na stránce: https://www.weber-kalkulator.cz/

Při kalkulaci fasádního systému se také bere v potaz, v jaké kvalitě má fasáda být. Kalkulátor je rozdělený na tyto sekce:

1)      Ekonomické řešení: Základní kvalita provedení s přihlédnutím k nízké ceně (např. ETICS weber therm standard
1)      Komfortní řešení: Střední kvalita fasády, kde jsou použité kvalitnější produkty (např. ETICS weber therm klasik E)

2)     Optimální řešení - kvalitativní třída A: Použity vysoce kvalitní materiály = dlouhá životnost fasády zaručena (např. ETICS weber therm elastik E)

3)      Pro dřevostavby: Návrh fasádního systému určeného výhradně pro dřevostavby (např. ETICS weber therm elastik W)

4)      S vysokou mechanickou odolností: Zateplovací systémy s odolností proti rázu až 90J (např. ETICS weber therm flex E)

5)      S izolantem clima pro optimální prodyšnost: Pro budovy se stálou vysokou interiérovou vlhkostí (např. ETICS weber therm clima E)

6)      Exkluzivní s břizolitovou omítkou: Návrh pro budovy se specifickým vzhledem například historické budovy (např. ETICS weber therm TOP)

 

V případě dotazů je tu pro Vás naše Centrum obchodní a technické podpory.

Kontaktovat nás můžete ZDE.

E-mail: podpora@saint-gobain.com

Telefon: 226 292 223