Saint-Gobain a jeho zaměstnanci věnují přes půl milionu korun potřebným

Daruj srdce 2023

 

Skupina Saint-Gobain již čtvrtým rokem organizovala charitativní akci na pomoc potřebným s názvem Daruj srdce. Mottem je „Saint-Gobain daruje své srdce, věnujte ho také“. Zaměstnanci každé ze 14 divizí a firem, které v ČR patří do Skupiny, vybrali organizace, které ve svém regionu podpoří. Saint-Gobain mezi ně rozdělí celkovou částku 553 898 Kč, z toho vybrali neuvěřitelných 161 898 Kč samotní zaměstnanci.

I tento rok si klade akce za cíl pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. „V rámci tohoto ročníku jsme se snažili přispět především tam, kde si dělají obavy z narůstajících cen energií,“ říká personální ředitel Saint-Gobain pro východní Evropu Robert Kudrna. „Děkuji všem zaměstnancům, kteří se snažili v adventním čase zažehnout jiskřičku naděje tam, kde je to třeba,“ dodává.

V rámci akce Daruj srdce bude obdarováno dvanáct organizací. Mezi ně patří Hasičský záchranný sbor Hořovice, mobilní hospicová péče Bílá holubice, ADRA – letní příměstský tábor, Parent project, Nadace Leontinka, Dětský domov Nymburk, Nadace na podporu transplantace kostní dřeně Haimaom, Centrum Orion, z.s., Nadační fond Ozvěna, Fond ohrožených dětí (Klokánek), Rytmus a konkrétní pomoc na cvičení dostane i Matínek trpící mozkovou obrnou. Předání šeků probíhá za účasti organizátora projektu a zástupců konkrétních divizí Skupiny Saint Gobain v průběhu prosince a na začátku ledna.

Více informací o akci Daruj srdce najdete zde