Saint-Gobain ADFORS CZ získal ocenění HR Awards 2024

Saint-Gobain ADFORS CZ získal ocenění HR Awards 2024

 

Redakce magazínu Profi HR letos po druhé ocenila HR manažery a jejich týmy, prostřednictvím předání oborového ocenění HR Awards 2024.

Ocenění se udělovalo v kategorii HR Manažer do 100, do 1000 a nad 1000 zaměstnanců, dále pak nejlepší náborová kampaň, inovativní zaměstnanecký benefit, CSR projekt roku, ESG projekt roku a osobnost titulu Profi HR.

Máme velkou radost, že právě Saint-Gobain ADFORS CZ se umístil na prvním místě v kategorii CSR projekt roku.

 

Saint-Gobain ADFROS CZ se umístil na prvním místě v kategorii CSR projekt roku.

 

Největší CSR projekt ADFORS CZ je ADFORS GRANT, který trvá už jedenáct let. V loňských letech díky ADFORS GRANTu vzniklo např. několik naučných stezek, podpořili spolky pro obnovu tradic, benefiční festival Hudba pomáhá, nakoupili jsme jízdní kola pro dětské dopravní hřiště, revitalizovali pískoviště, podpořili několik nemocných dětí a mnoho dalšího.

Mezi další CSR projekty, kterým se ADFORS CZ věnuje jsou například: vánoční akce Daruj srdce, několik let se účastní Burzy Filantropie v okrese Svitavy, přispívá do potravinových bank, nebo podporuje místní školy a školky. Zaměstnanci se zapojují i do úklidu přírody v okolí svých výrobních závodů. Již několik let je ADFORS CZ také hrdým partnerem Smetanovy Litomyšle. V obou závodech pořádá pro zaměstnance, jejich děti a příznivce firmy Den s ADFORS.

Veškeré CSR aktivity se snažíme dělat srdcem. Sama za sebe vnímám tyto aktivity jako velmi důležité. Litomyšl je malé město, takže téměř ke všem podporovaným organizacím v okolí máme blízko, pojí nás dlouholetá spolupráce a můžeme sami vyhodnotit, zda s finanční podporou naložili správně. Stejné zkušenosti mají i kolegové z Hodonic. Jsem moc ráda, že jsme všichni pomyslně propojeni a že ve firmě vládne ,,duch ADFORS“, který je silný díky našim lidem.

Lucie Tomanová, HR specialista Saint-Gobain ADFORS CZ