Přidáno 29. Srpen, 2019
Na našem webu pro Vás máme zajímavé a užitečné nástroje, které Vám pomůžou s výběrem vhodných řešení Vaší stavby.

Projektant

V sekci pro projektanty jsou k dispozici již připravené konstrukční detaily (střechy, balkony, podlahy) a další technické podklady. Řešíte-li projekt v rámci Zelené úsporám, jistě oceníte přímý odkaz na SVT kódy k výrobkům.

Dalšími užitečnými nástroji jsou bez pochyby kalkulátor na hmoždinky a kalkulátor skladeb ETICS. V neposlední řadě stojí za zmínku možnost bezplatného stažení rozšíření pro programy ArchiCAD, Autodesk Revit a Allplan, které jsme pro Vás připravili s firmou BIM Project s.r.o. S pomocí těchto pluginů můžete do svých projektů vkládat ETICS zateplovací systémy Weber.

Architekt

Pro architekty jsme připravili podklady pro výběr barev a struktur fasádních omítek. Pro inspiraci je k dispozici mnoho referenčních i unikátních řešení staveb.

Stejně jako pro projektanty je možné zdarma stáhnout rozšíření se zateplovacími systémy ETICS pro Vaše programy ArchiCAD, Autodesk Revit a Allplan.

Developer

V sekci pro developery je zajímavá část s vizualizacemi, opět rozšíření BIM pro projekční programy a ukázka referenčních staveb a unikátních řešení, jelikož se v tomto segmentu prolínají se sekcí pro architekty.

Pro developery významná a v poslední době vyhledávaná je část s environmentálními prohlášeními.

Ivestor

Investor nemusí znamenat jen společnost disponující vysokým kapitálem, ale jde o všechny, kteří díky svým financím dávají stavbám svůj osobitý vzhled. Pro tuto skupinu je jedna z nejdůležitějších věcí design a celkový vzhled stavby.

Možnost navrhnout si barevné zpracování fasády z pohodlí kanceláře nebo domova, v již předdefinovaných typech domů nebo na svém vlastním, pomůže investorovi najít to pravé pro jeho stavbu.

V případě dotazů kontaktujte naše Centrum obchodní a technické podpory.

Ohodnoťte náš článek.