Přidáno 30. Srpen, 2017
Skupina Saint-Gobain a skupina ČEZ přináší lidem osobní zkušenost s moderním, pohodlným a úsporným bydlením. V rámci veletrhu FOR ARCH společně představují ukázkový dům, kde se každý může seznámit s technologickými novinkami v podobě chytrých energetických řešení a nejmodernějších stavebních materiálů. „Myslíme na pohodlí vašeho bydlení!“

 Plně funkční pasivní dům o rozloze více než 40m2 bude představen ve dnech 19.-23. září na stavebním veletrhu ForArch v Praze v Letňanech. Cílem akce, která nese název „Myslíme na pohodlí vašeho bydlení“ je představit různá řešení pro moderní byty, domy a stavby.

 „V budovách trávíme stále více času, studie hovoří až o 85 % našeho života. Je prokázáno, že budovy, ve kterých žijeme, výrazně ovlivňují naše vnímání, náladu, pracovní výkon, schopnost se vzdělávat, soustředit se nebo schopnost se uzdravit. Skupina Saint-Gobain vyrábí inovativní stavební materiály, které výrazně přispívají ke komfortnímu bydlení. Ty především jsou základem provedení mobilního domu, najdete je v každé konstrukci nebo v interiéru, ať už se jedná o sádrokartony a podhledy Rigips, zateplovací systém Weber, zasklení oken Glassolutions, tapety Novelio, izolace Isover a další. To vše jsou materiály, které z obyčejného domu dělají dům multi-komfortní,“ říká Tomáš Rosák, generální ředitel Saint-Gobain pro Česko, Slovensko, Maďarsko a země bývalé Jugoslávie.

Skupina ČEZ představuje komplexní řešení pro vytápění domu v podobě tepelného čerpadla, solárních panelů, kotle, baterií a chytrého termostatu. Veškeré tyto plně funkční technologie jsou součástí ukázkového domu, který je díky nim energeticky soběstačný.

Zajímá vás, jaké materiály a technologie dům používá? Mrkněte se na web a přijďte na ForArch.