Přidáno 10. Únor, 2016
V letošním roce oslav výročí 50 let výroby minerální vlny v Častolovicích ISOVER připravil pro koncové zákazníky akci s názvem ISOVER 50, v níž mohou výherci získat kamion izolace zdarma.

Podmínkou je registrace na www.isover50.cz a splnění pravidel této akce. Už po registraci každý získá nárok na slevu na vybrané produkty na www.isover-eshop.cz a možnost využít technické poradenství vč. termovizního měření rekonstruovaného objektu nebo novostavby.

 

Vítězné objekty, jejichž majitelé budou odměněni kamionem plným izolace, určí odborná porota. Kritérii pro hodnocení staveb jsou: architektonické řešení, stavebně-technické řešení, kvalita vnitřního prostředí a energetická náročnost novostaveb či rekonstruovaných domů. Všechny soutěžní stavby pak budou prezentovány přímo na stránkách akce.

 

A co je to vlastně Multi-Komfortní dům?

 

Multi-Komfortní dům od Isoveru vychází z konceptu pasivního domu a vede k optimálnímu návrhu bydlení. Tento typ bydlení důsledně zohledňuje ekologické, ekonomické a sociální faktory, nabízí nejlepší tepelný komfort včetně excelentní akustiky a estetiky. Součástí je i výborná kvalita výměny vzduchu v interiéru, požární ochrana a bezpečí při zachování vysoké flexibility designu stavby.

 

Přihlaste se nejpozději do 31. října 2016 na www.isover50.cz a získejte nejen slevu nejméně 50% na www.isover-eshop.cz, ale i jeden z 50 kamionů tepelné izolace zdarma!