Celovečerák od ADFORS?

Novinky přidáno 11. dubna, 2018


Jasně! A ne jen jeden! Pokud byste totiž zhlédli všechna videa na ADFORS TV YouTube kanálu, strávili byste u nich okolo 4 hodin čistého času. Ano, tolik jich tam je. Přesně 82 a týkají se rozličných témat napříč všemi produkty a životem v ADFORS.

Najdete tam třeba aplikační videa v různých jazycích (nejexotičtější pro nás bude třeba korejština a japonština), produktové imagové teasery (pozn. krátké imagové video založené na atmosféře a emocích s cílem zaujmout a zanechat dojem), videa z ADFORSIÁD, jak se na půdě našich závodů žije a mnoho dalšího. Mezi nejnovější počiny na poli video patří teaser k novému ADFORS Novelio® Magnet a aplikační video k Novelio® Nature, POZOR, nyní i v češtině! A kolik jsme toho vloni jako ADFORS odvysílali? Přesně 51 120 min, nejsledovanějšími videy byla ta aplikační vztahující se k tapetám Novelio, hned v závěsu jsou videa o výztužích do silnic GlasGrid a sklovláknitých páskách FibaTape. Krátký filmek o tom, proč jsme silní díky lidem, také nezaostává. Od jeho zveřejnění na něj kliklo skoro pět a půl tisíce diváků! WOW! Jak je vidno, ve videu je síla, a tak ani letos nechce ADFORS zaostávat. Budou vznikat další, a aby vám z nich neuniklo ani jedno, zůstaňte s námi v kontaktu a sledujte náš kanál ADFORS TV! Je na co se těšit.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že tvárná litina je 100% a neomezeně recyklovatelný materiál?

To platí i pro původní materiál – šedou litinu, kterou PAM vyráběl od svého založení v polovině 19. století. Technologie přeměny šedé litiny na tvárnou (tzv. modifikace hořčíkem) byla objevena v roce 1943, výrobky z tvárné litiny vyrábí PAM již více než 50 let.