Přidáno 16. Srpen, 2016
Nevíte, co budete dělat 4. září a navíc rádi pomáháte? Zapojte se do akce Dejme dětem šanci a vyběhněte na pomoc. Běháme pro děti!

„Čím dál doběhnete, tím víc pomůžete!“ 

      (dětem z dětských domovů na cestě do života)

 

  Sportovně zábavné odpoledne na podporu dětí z dětských domovů

V neděli 4. 9. 2016 proběhne 2. ročník akce Běháme pro děti na Výstavišti Holešovice a v pražské Stromovce.

Celou akci bude opět moderovat skvělý  Leoš Mareš a vystoupí kapely Support Lesbiens a zpěvákSebastian. Podívejte se na videopozvánku.

Přijďte si zasportovat, pobavit se a podpořit tak děti z dětských domovů. Pomáhání Vás bude bavit!

 

Běháme pro děti je akce pro širokou veřejnost bez ohledu na pohlaví, věk a tělesnou zdatnost jedince organizovaná obecně prospěšnou společností  DEJME DĚTEM ŠANCI, která poskytuje komplexní pomoc konkrétním dětem z dětských domovů na území celé České republiky.

Cílem akce je seznámit veřejnost s posláním DEJME DĚTEM ŠANCI a s možnostmi pomoci konkrétním dětem z dětských domovů a získání finančních prostředků na podporu těchto dětí.


Ambicí ,,Běháme pro děti" je stát se specifickou sportovně-kulturní akcí nejen pro rodiny s dětmi, která se stane každoroční tradicí. Chceme, aby se podpora dobré věci pro Vás stala zábavnou událostí, na kterou se budete těšit! Pomáhat dětem Vás bude bavit!

Účastníci akce zaplatí pouze vstupné za koncertní vystoupení a doprovodný program pro děti. Odměnu za jejich sportovní výkony hradí za každého partneři akce.

Celý výtěžek akce je určen na podporu dětí a mladých a lidí z dětských domovů na území celé České republiky.