Přidáno 22. Říjen, 2018
Proč? Je to totiž již 20 let, co je ADFORS členem Skupiny Saint-Gobain. A tak jsme 13. 10. 2018 nechali téměř 2.500 příchozích zažít sílu Francie v Čechách. Nemuseli cestovat daleko, stačilo zavítat do Nedošína a nahlédnout pod pokličku ADFORS.

V nejednom bodu připraveného programu přímo doslova. Návštěvníci totiž mohli, mimo prohlídky výrobních prostor společnosti, ochutnat několik druhů francouzských sýrů, francouzské palačinky, slaný koláč quiche a další. I ostatní body programu navazovaly na původ naší matky, jmenujme například typickou společenskou hru pétanque, jízda s RC modely zase nechala zažít atmosféru v Le Mans a domů jste si na památku mohli odnést fotografii přímo zpod Eifellovy věže. Za nás ADFORSÁKY se akce vyvedla. Jak ji však hodnotí sami návštěvníci? Přinášíme vám průřez těmi nejzajímavějšími příspěvky do ADFORS kroniky.

„Přišel jsem, viděl jsem, spokojen jsem.“

„Ráda se sem po letech vracím, je to moje srdeční záležitost.“

„Prohlídka velice poutavá, vzorně připravené, všem patří velké poděkování.“

„Před pěti lety jsem ještě byla vaším zaměstnancem, dnes jsem nevěřila očím. Přeji úspěch a děkuji.“

„Provoz je neskutečný, děkuji za den otevřených dveří.“

„Jsem tu po třech letech a je to furt super. Já poprvé a taky super.“

A pokud občas váháte, zda jsme to stále ještě my, staří dobří vertexáci, vězte, že nemusíte. Jak se nechal slyšet Miloš Pavliš, generální ředitel společnosti: „Zakládáme si na skutečnosti, že lidé, kteří reálně pro společnost tvoří, jsou v naprosté většině Češi, v tomto konkrétním případě obyvatelé Litomyšle a jejího okolí. Nebojíme se tedy tvrdit, že i po tolika letech jsme to stále my, jen díky koncernu o dost silnější.“ Za sebe si dovolím přidat, že pro některé kolegy to platí ještě o něco málo víc, než pro všechny ostatní – koneckonců krásně to ilustruje poslední z vybraných příspěvků z knihy návštěv:

„Našel jsem si zde manželku. Děkuji.“

 

I my děkujeme, všem, kteří přišli a všem, kteří se na organizaci celého dne jakýmkoliv způsobem podíleli.