Přidáno 22. Srpen, 2016
Letošní ročník ADFORS GRANTU vyvrcholil 29. června, kdy zasedla grantová komise v čele s generálním ředitelem ADFORS CZ, Ing. Milošem Pavlišem. Stejně jako v loňském roce se komise rozhodla podpořit přihlášené projekty v pořadí, které získaly v hlasování zaměstnanců v průběhu května a června. Celkem komise rozdělila 250 tisíc korun mezi 5 projektů z Litomyšlska a 3 projekty ze Znojemska. Nad rámec hlasování navíc komise podpořila projekt Zarážení hory v Tasovicích u našeho hodonického závodu.

V Litomyšli získaly shodně nejvyšší podporu projekty na podporu znevýhodněných dětí. Asistenta pedagoga zajistíme na celý školní rok již potřetí Tomáškovi  spolu s jeho spolužačkou Kačenkou. Nově bude asistent pomáhat zvládat školní povinnosti také sedmiletému Marečkovi.  

Druhý v zaměstnaneckém hlasování skončil projekt Hiporehabilitace Baneta. Velmi rádi opět podpoříme provoz koně pro hiporehabilitaci a nákup zdravotnických pomůcek.

Dále díky grantu pomůžeme s instalací snižovacích desek Basketbalovému klubu Litomyšl a přispějeme také Dětskému domovu v Poličce na nákup většího automobilu.

Za závod Hodonice podpoříme především malého Tomáška,  který se opakovaně potýká s nádory mozku. Lázeňský pobyt mu zpříjemní rekonvalescenci po další operaci.

Peníze z grantu umožní nákup bezpečných branek pro malé fotbalisty v Rakšicích a elektronických časomír pro mladé hasiče z Tasovic.

Přihlášky do čtvrtého ročníku ADFORS GRANTU budeme přijímat již od 1. září 2016 do 20. ledna 2017. Více na www.adfors.cz v sekci PODPORUJEME

 

Již nyní se těšíme na další zajímavé projekty pro rok 2017!