V České republice působí Skupina Saint-Gobain již od roku 1992. Aktuálně do ní patří 4 společnosti spravující 14 výrobních závodů, 10 značek a více než 4500 zaměstnanců.

Saint-Gobain ADFORS

ADFORS je předním výrobcem a zpracovatelem skleněných vláken v Evropě. Ve svých výrobních závodech v Litomyšli a Hodonicích u Znojma sdružuje primární výrobu skleněného vlákna i jeho následné zpracování. Více o závodu v Hodonicích zde. ADFORS CZ nabízí široké portfolio výrobků pro stavebnictví i průmyslové aplikace, jako jsou sklovláknité mřížky (perlinky) Vertex®, pásky FibaTape® určené na spoje sádrokartonových desek, sklovláknité tapety Novelio® , výztuže do asfaltových vrstev GlasGrid® a netkané textilie.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Ecophon

Ecophon vyvíjí, vyrábí a dodává akustické výrobky a systémy, které přispívají k dobrému pracovnímu prostředí tím, že zvyšují pohodlí, celkový komfort a výkony lidí. Příslib společnosti »A sound effect on people«, tedy působení zvuku na lidi, je ústředním bodem všeho, co dělá.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Glassolutions

Glassolutions dodává řešení s nejvyššími nároky na bezpečnost, požární ochranu, akustický komfort či design skla. Vyrábí izolační dvojsklo a trojsklo s různými atributy tepelné a zvukové izolace, bezpečnosti, s vysokou světelnou pohodou, nízkými náklady na čištění a údržbu, ale i s integrovanou vnitřní žaluzií. Zabývají se řezáním, tepelným tvrzením, vrstvením, potiskem i dalšími formami opracování od vrtání, fasetování, pískování, frézování, vyřezávaní nepravidelných tvarů až po i broušení a leštění hran. Výsledkem jsou skla pro okna i dveře, prosklené vitríny, výklady ale i obvodové pláště budov, celoskleněné dveře i posuvné stěny, zimní zahrady, ale i zábradlí a schodiště, v neposlední řade i pracovní desky a obklady kuchyňských linek. V Glassolutions sklu rozumí.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover

ISOVER nabízí nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě na českém trhu: produkty z čedičové i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení. Značka ISOVER je jedničkou na českém trhu s tradicí produkce déle než 50 let ve vlastním výrobním závodě ve východočeských Častolovicích, který je doplněn výrobními závody v Českém Brodě a Lipníku nad Bečvou.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s, divize Rigips

RIGIPS je renomovanou firmou specializující se na systémy vnitřní suché výstavby. Zákazníci znají tohoto výrobce především díky moderním sádrokartonovým deskám nové generace a suchým podlahám. Firma existuje na trhu již více jak 25 let a díky kvalitnímu vývojovému středisku nabízí ekologické sádrokartonové desky nové generace, mezi kterými může zákazník vybírat podle toho, zda je pro něj prioritou protipožární ochrana, zvukotěsnost srovnatelná s klasickými zděnými příčkami nebo velmi dobrá nosnost a odolnost proti poškození. Jedním ze současných klíčových produktů RIGIPSu je vysokopevnostní impregnovaná sádrokartonová deska Habito H, která velmi dobře odolává požárům a na jednom závěsném bodu unese zátěž až 34 kilogramů.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Abrasives

ABRASIVES je přední světový výrobce brusiv. Nabízí výkonná, přesná a uživatelsky orientovaná řešení, umožňující zákazníkům tvarovat a povrchově upravovat všechny druhy materiálů, dokonce i v nejkomplikovanějších a nejnáročnějších aplikacích na mnoha různých trzích. Značky: Norton (světový představitel v oblasti brusiva téměř 130 let na trhu), Flexovit (vysoce výkonná a hodnotná brusiva, slaví tento rok 60 let na trhu), Clipper (50- letá historie, stavební nástroje), Winter (vysoká kvalita, tvořena v úzké spolupráci se zákazníky).

Saint-Gobain PAM CZ s.r.o.

PAM dodává kompletní sortiment pro vodovodní a kanalizační sítě, průmyslové a požární rozvody, závlahy a zasněžovací systémy v té nejvyšší kvalitě, vycházející z dlouholeté tradice a zkušeností. Díky svým výzkumným laboratořím je světový leader v oblasti inovací produktů z tvárné litiny. Kompletní nabídka sortimentu zahrnuje trubky, tvarovky, těsnící a zámkové spoje a velký rozsah uzavíracích a bezpečnostních armatur a příslušenství. Mezi speciální produkty z nabídky patří např. silniční poklopy a mříže, odvodňovací systémy pro budovy nebo mikropiloty pro zakládání staveb. Slévárna v Králově Dvoře u Berouna, je už více než 15 let jedním z největších evropských výrobců vodovodních a kanalizačních tvarovek z tvárné litiny.

Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o.

Sekurit se specializuje na výrobu laminovaných bezpečnostních automobilových skel. Převážnou část výroby tvoří čelní skla vyhřívaná, skla antireflexní, skla odrážející tepelné záření, skla s integrovanou anténou či skla se speciální akustickou fólií. Vedle čelních automobilových skel vyrábíme rovněž skla zadní laminovaná a panoramatické střešní zasklení. Hlavními zákazníky hořovického závodu jsou automobiloví výrobci v abecedním pořadí: Audi, Bentley, BMW, Citroën, Ferrari, Ford, Jaguar, LandRover, Lincoln, Maserati, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Seat, Škoda, Volkswagen a Volvo.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Weber

Weber je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních, zateplovacích a hydroizolačních systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby a materiálů na sanace betonu. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.

Saint-Gobain Building Glass

Saint-Gobain Building Glass vyrábí a nabízí kompletní škálu různých typů plochého stavebního skla. Vyrábí vysoko výkonné a inovativní skla pro každý dům, byt, nebo pracoviště, kde je vyžadováno bezpečí a pohodlí. Nabídka skel pro zákazníky je rozdělena do třech hlavních oblastí: Fasády, okna a interiérový design.
Sklo může plnit různé funkce a dokáže toho o mnoho víc, než si umíme představit. Protisluneční sklo dokáže při vysoké míře prostupu světla zajistit ochranu proti slunci, akustické sklo vás ochrání před hlukem z ulice, bezpečnostní sklo vás i vaše blízké může ochránit před zraněním, nebo vloupáním.