V České republice působí Skupina Saint-Gobain již od roku 1992. Aktuálně do ní patří 4 společnosti spravující 14 výrobních závodů, 10 značek a více než 4500 zaměstnanců.

Saint-Gobain ADFORS

ADFORS je předním výrobcem a zpracovatelem skleněných vláken v Evropě. Ve svých výrobních závodech v Litomyšli a Hodonicích u Znojma sdružuje primární výrobu skleněného vlákna i jeho následné zpracování. Více o závodu v Hodonicích zde. ADFORS CZ nabízí široké portfolio výrobků pro stavebnictví i průmyslové aplikace, jako jsou sklovláknité mřížky (perlinky) Vertex®, pásky FibaTape® určené na spoje sádrokartonových desek, sklovláknité tapety Novelio® , výztuže do asfaltových vrstev GlasGrid® a netkané textilie.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Ecophon

Ecophon vyvíjí, vyrábí a dodává akustické výrobky a systémy, které přispívají k dobrému pracovnímu prostředí tím, že zvyšují pohodlí, celkový komfort a výkony lidí. Příslib společnosti »A sound effect on people«, tedy působení zvuku na lidi, je ústředním bodem všeho, co dělá.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Glassolutions

Glassolutions dodává řešení s nejvyššími nároky na bezpečnost, požární ochranu, akustický komfort či design skla. Vyrábí izolační dvojsklo a trojsklo s různými atributy tepelné a zvukové izolace, bezpečnosti, s vysokou světelnou pohodou, nízkými náklady na čištění a údržbu, ale i s integrovanou vnitřní žaluzií. Zabývají se řezáním, tepelným tvrzením, vrstvením, potiskem i dalšími formami opracování od vrtání, fasetování, pískování, frézování, vyřezávaní nepravidelných tvarů až po i broušení a leštění hran. Výsledkem jsou skla pro okna i dveře, prosklené vitríny, výklady ale i obvodové pláště budov, celoskleněné dveře i posuvné stěny, zimní zahrady, ale i zábradlí a schodiště, v neposlední řade i pracovní desky a obklady kuchyňských linek. V Glassolutions sklu rozumí.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover

ISOVER nabízí nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě na českém trhu: produkty z čedičové i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení. Značka ISOVER je jedničkou na českém trhu s tradicí produkce déle než 50 let ve vlastním výrobním závodě ve východočeských Častolovicích, který je doplněn výrobními závody v Českém Brodě a Lipníku nad Bečvou.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s, divize Rigips

RIGIPS je renomovanou firmou specializující se na systémy vnitřní suché výstavby. Zákazníci znají tohoto výrobce především díky moderním sádrokartonovým deskám nové generace a suchým podlahám. Firma existuje na trhu již více jak 25 let a díky kvalitnímu vývojovému středisku nabízí ekologické sádrokartonové desky nové generace, mezi kterými může zákazník vybírat podle toho, zda je pro něj prioritou protipožární ochrana, zvukotěsnost srovnatelná s klasickými zděnými příčkami nebo velmi dobrá nosnost a odolnost proti poškození. Jedním ze současných klíčových produktů RIGIPSu je vysokopevnostní impregnovaná sádrokartonová deska Habito H, která velmi dobře odolává požárům a na jednom závěsném bodu unese zátěž až 34 kilogramů.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Abrasives

ABRASIVES je přední světový výrobce brusiv. Nabízí výkonná, přesná a uživatelsky orientovaná řešení, umožňující zákazníkům tvarovat a povrchově upravovat všechny druhy materiálů, dokonce i v nejkomplikovanějších a nejnáročnějších aplikacích na mnoha různých trzích. Značky: Norton (světový představitel v oblasti brusiva téměř 130 let na trhu), Flexovit (vysoce výkonná a hodnotná brusiva, slaví tento rok 60 let na trhu), Clipper (50- letá historie, stavební nástroje), Winter (vysoká kvalita, tvořena v úzké spolupráci se zákazníky).

Saint-Gobain PAM CZ s.r.o.

PAM dodává kompletní sortiment pro vodovodní a kanalizační sítě, průmyslové a požární rozvody, závlahy a zasněžovací systémy v té nejvyšší kvalitě, vycházející z dlouholeté tradice a zkušeností. Díky svým výzkumným laboratořím je světový leader v oblasti inovací produktů z tvárné litiny. Kompletní nabídka sortimentu zahrnuje trubky, tvarovky, těsnící a zámkové spoje a velký rozsah uzavíracích a bezpečnostních armatur a příslušenství. Mezi speciální produkty z nabídky patří např. silniční poklopy a mříže, odvodňovací systémy pro budovy nebo mikropiloty pro zakládání staveb. Slévárna v Králově Dvoře u Berouna, je už více než 15 let jedním z největších evropských výrobců vodovodních a kanalizačních tvarovek z tvárné litiny.

Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o.

Sekurit se specializuje na výrobu laminovaných bezpečnostních automobilových skel. Převážnou část výroby tvoří čelní skla vyhřívaná, skla antireflexní, skla odrážející tepelné záření, skla s integrovanou anténou či skla se speciální akustickou fólií. Vedle čelních automobilových skel vyrábíme rovněž skla zadní laminovaná a panoramatické střešní zasklení. Hlavními zákazníky hořovického závodu jsou automobiloví výrobci v abecedním pořadí: Audi, Bentley, BMW, Citroën, Ferrari, Ford, Jaguar, LandRover, Lincoln, Maserati, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Seat, Škoda, Volkswagen a Volvo.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Weber

Weber je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních, zateplovacích a hydroizolačních systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby a materiálů na sanace betonu. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.

Saint-Gobain Building Glass

Saint-Gobain Building Glass vyrábí a nabízí kompletní škálu různých typů plochého stavebního skla. Vyrábí vysoko výkonné a inovativní skla pro každý dům, byt, nebo pracoviště, kde je vyžadováno bezpečí a pohodlí. Nabídka skel pro zákazníky je rozdělena do třech hlavních oblastí: Fasády, okna a interiérový design.
Sklo může plnit různé funkce a dokáže toho o mnoho víc, než si umíme představit. Protisluneční sklo dokáže při vysoké míře prostupu světla zajistit ochranu proti slunci, akustické sklo vás ochrání před hlukem z ulice, bezpečnostní sklo vás i vaše blízké může ochránit před zraněním, nebo vloupáním.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. - Nejřemeslníci.cz

Český portál NejŘemeslníci.cz, který umožňuje drobným investorům zadávat stavební poptávky a vyhledávat řemeslníky a stavební firmy, se 1.10.2018 stal součástí Skupiny Saint-Gobain. Portál NejŘemeslníci.cz má 140 tisíc registrovaných uživatelů a své služby na něm nabízí 27 tisíc drobných a středních podnikatelů. Úspěšnost Nejřemeslníků je  založena na hodnocení a referencích zákazníků a těch je zde více než 70 tisíc. „Skupina Saint-Gobain dlouhodobě rozvíjí své digitální aktivity na úrovni většiny značek stavebních materiálů, které vyrábí, jako je například Rigips, Isover nebo Weber. Bylo pro nás tedy logické využít příležitosti akvizice lídra na trhu on-line poptávek v segmentu stavebnictví, na kterém mnoho let působíme jako největší výrobce stavebních materiálů.