Pro výstavbu, renovace a zařízení nebytových prostor, jako jsou kanceláře nebo obchody, nabízíme celou řadu řešení zaměřených zejména na úsporu energií, možnosti certifikace LEED a BREAM, akustickou a světelnou pohodu, designové a estetické provedení exteriéru i interiéru.

11 12 8 6 9 3 10 1 4 7 2 5
STŘECHA

ISOVER - systémové řešení zahrnující např. zateplení nad krokvemi, fólie a doplňky pro parotěsnou ochranu nebo systém pro zateplení pochozí půdy. Pro ploché střechy polystyren a čedičové desky. Speciálním řešením jsou zelené střechy.

PAM - systém pro sběr a podtlakové odvádění dešťových vod z plochých střech od střešní vpusti až po napojení na dešťovou kanalizaci.  

GLASSOLUTIONS - sklo s protislunečním pokovením, které má neutrální vzhled a funguje jako protisluneční ochrana a izolace zabraňující úniku tepla z místnosti.

PODLAHY

ISOVER - kročejové desky z čedičových i skelných vláken a elastifikovaný polystyren pro zlepšení akustiky podlah. Pěnové polystyreny pro tepelnou izolaci podlah a extrudované polystyreny pro velké zatížení.

WEBER - podlahová řešení od standardních materiálů až po materiály a technologie pro náročné práce: samonivelační hmoty, betonové potěry, opravy a vysprávky, vyrovnávací hmoty, cementové a anhydritové potěrové hmoty, zahradní hmoty, certifikované systémy pro balkony a terasy, lepicí a spárovací tmely, akustická řešení pro podlahy.

RIGIPS - podlahy ze sádrokartonových nebo sádrovláknitých desek s výbornými tepelnými a akustickými vlastnostmi při minimální konstrukční výšce podlahy.

GLASSOLUTIONS - vrstvené bezpečnostní sklo ze dvou nebo více vrstev skla, spojených fóliemi. V případě rozbití skla udrží fólie kousky skla pohromadě.

FASÁDA

ISOVER - kontaktní zateplení pěnovým polystyrenem. Minerální izolace pro zvýšenou požární bezpečnost. Provětrávané systémy, kde mezi izolací a podhledovými panely je vzduchová vrstva.

WEBER - v oblasti zateplování nabízí širokou škálu certifikovaných zateplovacích systémů s mnoha variantami povrchových úprav pro každý typ budovy. Široká, pestrá a moderní nabídka barev a struktur.

GLASSOLUTIONS - sklo s protislunečním pokovením, které má neutrální vzhled a funguje jako protisluneční ochrana a izolace zabraňující úniku tepla z místnosti.

PŘÍČKY

ADFORS - řešení pro příčky nabízí designové, oděru odolné sklovláknité tapety, které mohou být přetíratelné, absorbující formaldehyd, nebo s úpravou proti plísním a baktériím.

ECOPHON - designové stěnové panely, které řeší akustické problémy v interiéru.

ISOVER - deskové izolace z čedičových vláken nebo rolované výrobky ze skelných vláken určené do systémů suché výstavby příček.

RIGIPS - sádrokartonové desky, které mají různé vlastnosti - akustika, pevnost, požární odolnost, tepelněizolační vlastnosti, odolnost proti vlhkosti. Unikátní je řešení ACTIV´AIR, které odbourává formaldehyd. Pro úpravu povrchů jsou řešením jemné jednovrstvé sádrové omítky a stěrky.

WEBER - speciální vnitřní nátěry a omítky: vnitřní bílé stěrky, materiály pro opravy trhlin, vnitřní nátěry a vnitřní dekorativní omítky.

GLASSOLUTIONS - moderní a originální systém zvukově izolačních skleněných příček. Systém kombinuje eleganci skla, zvukovou izolaci a bezpečnost. Tyto příčky umožňují útlum hluku až o 48 dB.

PODHLEDY

ECOPHON - celoplošné zavěšené systémy ze skelného vlákna. Akustické volně zavěšené panely nejrůznějších tvarů, barev a velikostí, poskytující volnost designu i možnost vytvoření pozoruhodných nových tvarů dle fantazie. Svítidla plně integrovaná do zavěšeného stropního podhledu.

ISOVER - minerální desky Isover do podhledů výrazně zvyšují jejich celkové akustické účinky.

RIGIPS - zavěšené podhledy slouží zejména ke snížení světlé výšky místnosti, zvýšení požární odolnosti nosné stropní konstrukce, zlepšují akustiku a tepelněizolační vlastnosti stropu.

VNITŘNÍ PROSKLENÍ

GLASSOLUTIONS - skla bezpečnostní tvrzená („kalená“) a také skla vrstvená ze skel tvrzených („kalených“) určená na bariéry a schodiště. Bezpečnostní sklo s barevnými fóliemi. Vše pro použití v interiéru pro příčky, zábradlí či dveře.

OKNA

GLASSOLUTIONS - izolační dvojskla a trojskla pro všechny typy staveb včetně nízkoenergetických a pasivních budov. Izolační trojsklo s integrovanou meziskelní žaluzií pro dynamickou regulaci prostupu světla a tepla přes sklo.

DVEŘE

GLASSOLUTIONS - bezpečnostní tvrzená („kalená“) dekorativní skla vhodná na dveřní výplně, celoskleněné dveře včetně dveřního kování. Tepelně tvrzené („kalené“) bezpečnostní sklo s velkou odolností vůči mechanickému a tepelnému namáhání.

INSTALACE ODPADNÍ, VODNÍ A VENTILACE

PAM - potrubí z tvárné litiny pro rozvody pitné, užitkové a požární vody nebo pro gravitační či tlakové odvádění splaškových vod. Litinový bezhrdlový systém je ideálním řešením pro odvod odpadních vod uvnitř budov (podhledy, stoupačky).

ISOVER  - kompletní systémy pro izolace kruhových či čtyřhranných potrubí, průmyslové zásobníky, komíny a další speciální aplikace. Novinkou jsou pak protipožární systémy z minerálních vln.

ODVÁDĚNÍ DEŠŤOVÉ VODY

PAM - hrdlový litinový systém ve standardním i historickém provedení.

ZÁKLADY A SKLEPY

ISOVER - pěnový polystyren lisovaný do forem je možné použít i tam, kde je vlhko a nemůžeme použít standardní izolace. Extrudovaný polystyren pro případ izolace stěn ve velkých hloubkách.

WEBER - hydroizolace, sanace betonu, sanační systémy.

JINÉ

PAM - litinové poklopy pro kanalizační a vodoměrné šachty nebo další inženýrské sítě s možností uzamčení proti nežádoucí manipulaci; kanálkové mříže, klasické i obrubníkové vpusti, voděodolná a atypická řešení přístupu inženýrských sítí.

WEBER - řešení pro čističky odpadních vod, zahradní program pro kladení kostek z přírodního a umělého kamene.

GLASSOLUTIONS - vrstvené sklo s fólií z tekutých krystalů, které umožňuje okamžitý přechod z průsvitného stavu na průhledný. Unikátní řešení pro řízení soukromí sousedících prostorů.