Stavíme společně s vámi i v nejistých časech

 

V době jako je tato, kdy se zpřísnila hygienická opatření, přináší Saint-Gobain řešení, která požadavky dnešní doby splňují.

Epoxidové podlahy

 

 

 

epoxidové podlahy

 

Epoxidová podlaha skýtá celou řadu výhod nejen při aplikaci, ale také při samotném užívání. Z těchto výhod jmenujme zejména jejich ekonomickou a časově méně náročnou aplikaci, žádné spáry, snadnou údržbu a výbornou mechanickou i chemickou odolnost.

Povrch epoxidové podlahy může být hladký nebo naopak se zvýšeným protiskluzem. Díky výhodám mají velmi široké upotřebení. Setkat se lze s nimi v parkovacích domech, technických prostorách, velkých i malých provozovnách, skladech, školách a školkách, ordinacích a čekárnách a v posledních letech se začínají využívat také v běžných interiérech jako zajímavé designové zpestření prostoru.

✅ Odolnost vůči chemikáliím

✅ Snadné čištění

Skleněné příčky

 

 

SKLENĚNÉ PŘÍČKY

Příčky Glassolutions kombinují funkčnost, estetiku a otevřený prostor. Umožňují průnik přirozeného světla, avšak ztiší šum. Příčky jsou ideální pro kanceláře, které bojují s ruchem okolí. Díky neviditelnému spojovacímu systému, sklo optimalizuje průnik přirozeného světla a maximalizuje estetický vzhled. Snižuje potřebu umělého světla uvnitř a pomáhá tak šetřit energie. 

✅ Anti-septické 

Akustické podhledy

 

podhledy

Ecophon Hygiene™ byly vyvíjeny v hygienickém a klinicky nejnáročnějším prostředí. Akustické panely, nosná konstrukce i příslušenství tak splňují i ty nejpřísnější požadavky. Pro snadnější orientaci jsme řadu Hygiene rozdělili na pět hlavních skupin, které odpovídají jednotlivým hygienickým normám.

✅ Pro hygienicky náročné prostředí

Vzduchotechnika

 

 

 

vzduchotechnika

CLIMAVER vzduchotechnické potrubí a izolace v jednom. Systém CLIMAVER® byl navržen tak, aby poskytoval  vynikající tepelné, akustické vlastnosti a vysokou úroveň vzduchotěsnosti. Díky tomu je systém energeticky úsporný. Nyní je snadné vyrobit z jednoho kusu panelu přímo na stavbě již zaizolované, samonosné vzduchotechnické potrubí. Vzduchovody CLIMAVER® se používající ve vzduchotechnických systémech k dopravě upraveného vzduchu po budově. Spojuje všechny části systému, přes který je vzduch nasáván, upravován, veden a vypouštěn.

✅ Rychlá výměna vzduchu v interiéru

Stěny

 

 

 

 

stěny

Modrá akustická protipožární deska MA (DF) Activ‘Air® je sádrokartonová deska dle ČSN EN 520 typu DF. Lícový karton je barvy modré. Pro snadnou identifikaci je potisk hrany desek proveden červeně. Deska obsahuje unikátní technologii Activ‘Air® pro rozklad emisí formaldehydu, který je obsažen např.: v nátěrech, nábytku, kobercích, lepidlech, osvěžovačích vzduchu, cigaretovém kouři, atd.

Tato patentovaná technologie dokáže snížit během několika dní koncentraci formaldehydu v místnosti o více jak 70 % a to po dobu delší než 50 let.

✅ Odbourávání formaldehydů