Šetříme na stavbě čas, jsme FibaTape® aneb souboj dvou produkťáků naživo

Fiba Tape je jediná samolepicí páska na suchou výstavbu s certifikací CE

 

Na každé stavbě jde přeci o kvalitu, čas a peníze. S ADFORS FibaTape® budou mít sádrokartonáři vše, co potřebují. Získají i další benefity. Zůstane za nimi čistá a perfektně odvedená práce. Těší nás, že pásky FibaTape® se v Evropě tak hodně používají. Každý dnes zná neustále skloňované sousloví, které v podnikání platí dvojnásobně: „Čas jsou peníze.“

Pokud jde o dobu, kdy bude sádrokartonář pracovat s páskami, získá ve finále na stavbě 30% úsporu času.

Už řadu let vyrábíme spolehlivé sklovláknité pásky. Nezklamou například ani nároky řemeslníka, který zatepluje podkrovní prostory. Na rovinu: Svému zákazníkovi chcete přeci dát to nejlepší. Co je lepší reference, než spokojený zákazník a na jedničku vyhotovená stavba? S námi to dokážete, protože FibaTape® vás nezklame.

Natočili jsme o tom srovnávací video. Hlavními aktéry jsou naši produktoví manažeři. Ten vlevo je Michal Doubrava. Má na starosti vše kolem tapet NOVELIO. Muž vpravo je Erik Pellati a stará se kompletně o rodinu pásek FibaTape®. Oba produktoví manažeři přijali výzvu na přátelský souboj. Uvidíte klání mezi papírovou páskou a naší FibaTape®. Určitě vám nedoporučujeme na jedné stavbě tyto dva materiály kombinovat. Obzvlášť při práci dvou řemeslníků. Jeden z nich bude neustále v časovém presu a nevýhodě oproti druhému. Druhý jednoduše ušetří spoustu času na vaší stavbě.

Zaručujeme vám, že s páskami FibaTape®, vyráběnými v SAINT-GOBAIN ADFORS, získají i další výhody, které garantujeme:

  • alkali rezistentní provedení
  • nezpochybnitelná a silná přilnavost
  • obstojí v extrémních podmínkách
  • snadná rychlá manipulace