KDO JSME

Saint-Gobain patří mezi největší průmyslové podniky světa, je jednou z nejvíce inovativních společností a na průmyslových trzích působí již více než 350 let.

V České republice působí Skupina Saint-Gobain od roku 1992.
Aktuálně do ní patří 4 společnosti, které spravují 14 výrobních závodů. Na českém trhu vlastní 9 obchodních značek a zaměstnává více než 4 000 pracovníků.

Skupina Saint-Gobain patří mezi renomované zaměstnavatele. Již třikrát po sobě  získala na základě přísného a nezávislého auditu certifikaci TOP EMPLOYER.

 

Roční obrat Skupiny celosvětově dosáhl 40,8 miliard EUR. (2017)

 

 certifikace TOP Employer Saint-Gobain

 

 

Saint-Gobain

Super práce existuje

Saint-Gobain v ČR

25 let

V ČR od roku 1992

4

stabilní společnosti

14

výrobních závodů

9

značek

4 000

zaměstnanců

Oblasti činnosti Saint-Gobain

Skupina Saint-Gobain navrhuje a vyrábí vysoce výkonné stavební materiály, které poskytují inovativní řešení energetické efektivity a ochrany životního prostředí.

Díky svým materiálům nabízí  komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení. Jedná se o fasádní systémy, omítky, lepidla a malty Weber, sádrokartony Rigips, izolace Isover, akustické podhledy Ecophon, sklovláknité mřížky – perlinky Adfors.  Divize Glassolutions vyrábí skla pro stavebnictví a  Sekurit čelní skla pro automobilový průmysl. Saint-Gobain v ČR také vyrábí litinové trubní systémy značky PAM a také brusiva a brusné kotouče Norton, Flexovit, Atlas nebo stavební stroje Clipper. 


Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Abrasives Saint-Gobain ADFORS
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Ecophon Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover Saint-Gobain PAM CZ s.r.o. Saint-Gobain Construction Products CZ a.s, divize Rigips Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Weber
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Glassolutions Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o.
Aktuální pracovní nabídky

Saint-Gobain Novinky Zprávy a aktuality ze Saint-Gobain

Říjen ve znamení životního prostředí, ochrany zdraví a bezpečnosti práce!
02/10/2018 Aktuality kariera

Říjen ve znamení životního prostředí, ochrany zdraví a bezpečnosti práce!

I v tomto roce organizuje Saint-Gobain akci s názvem EHS den, tentokrát s heslem EHS! Yes, které symbolizuje zapojení všech zaměstnanců do aktivit pro zlepšení Životního prostředí, bezpečnosti práce a ochrany zdraví našich zaměstnanců

Dobrovolnický víkend v Jeseníkách
24/09/2018 Aktuality kariera

Dobrovolnický víkend v Jeseníkách

Vyklízet, demontovat, likvidovat, kopat, třídit…a hlavně udělat něco jak pro druhé, tak pobytem na čistém horském vzduchu i pro sebe. Letos již druhý dobrovolnický víkend je za námi, pro velký úspěch se konal opět v malebné krajině v podhůří Jeseníků.

Pozvánka: Den otevřených dveří v Adfors, 13. října
20/09/2018 Aktuality kariera

Pozvánka: Den otevřených dveří v Adfors, 13. října

OH LA LA - 13. 10. 2018 si vryjte do paměti, protože v Litomyšli se po třech letech pro širokou veřejnost znovu otevřou dveře SAINT-GOBAIN ADFORS dokořán.

Naše produkty na akci Řemeslo / Skill 2018
18/09/2018 Aktuality kariera

Naše produkty na akci Řemeslo / Skill 2018

Už po osmé přivítalo Vysoké Mýto všechny příznivce řemeslných prací na akci Řemeslo / Skill 2018. Kolegové z Adfors a Isover u toho nemohli chybět.

Zapojili jsme se do akce Ukliďme Česko a to již potřetí!
17/09/2018 Aktuality kariera

Zapojili jsme se do akce Ukliďme Česko a to již potřetí!

V sobotu 15. září proběhla již poslední dobrovolnická akce tohoto roku s názvem Ukliďme Česko.

Dobrovolnická akce Ukliďme Česko se blíží!
04/09/2018 Aktuality kariera

Dobrovolnická akce Ukliďme Česko se blíží!

„Nedědíme zemi po našich předcích, nýbrž si ji půjčujeme od našich dětí!" A o půjčené věci se musíme starat.

Sekurit nadělil prvňáčkům dárek
03/09/2018 Aktuality kariera

Sekurit nadělil prvňáčkům dárek

V Saint-Gobain Sekurit myslíme i na školáky našich zaměstnanců – všem jsme popřáli šťastný první den ve škole a pro ty nejmenší v 1. třídě jsme navíc nachystali dáreček.

ISOVER CZ podporuje vzdělávání učňů
29/08/2018 Aktuality kariera

ISOVER CZ podporuje vzdělávání učňů

18. – 20. září 2018 se ve Vysokém Mýtě bude konat Mezinárodní soutěž v řemeslných dovednostech učňů ŘEMESLO/SKILL 2018.

PŘEDÁNÍ MONITORŮ DECHU VE FN V MOTOLE
14/08/2018 Aktuality kariera

PŘEDÁNÍ MONITORŮ DECHU VE FN V MOTOLE

V úterý 7. srpna předali zástupci Nadace Křižovatka 20 monitorů dechu na novorozeneckém oddělení FN v Motole primáři novorozeneckého oddělení MUDr. Miloši Černému. Monitory dechu byly pořízeny díky laskavé podpoře společností České dráhy, Skupině Saint-Gobain v ČR a HAPON. Devět z darovaných monitorů tedy ponese loga všech značek Skupiny Saint-Gobain, které v České republice působí.

GLASSOLUTIONS HLEDÁ MLADÉ TALENTY
08/08/2018 Aktuality kariera

GLASSOLUTIONS HLEDÁ MLADÉ TALENTY

Jedním z našich strategických cílů je kariérní plánování a to prioritně se zaměřením na oblast výroby. V letošním roce se nám podařilo navázat partnerství se dvěma odbornými učilišti, kde jsme pro žáky obou škol zorganizovali Dny otevřených dveří.

Snídaně s PAM
09/07/2018 Aktuality kariera

Snídaně s PAM

Posnídat, popovídat a představit si navzájem speciality z oboru každé divize – v našem pražském sídle jsme rozjeli sérii setkání „Snídaně s…“. Ta první proběhla se světovým lídrem ve výrobě a dodávkách trubních systémů z šedé a tvárné litiny, Saint–Gobain PAM CZ a slavila velký úspěch. Už teď plánujeme, s kým si dáme ranní kávu a koláčky v září.

Vzděláváme se
05/07/2018 Aktuality kariera

Vzděláváme se

"Zajímavé, záživné, poučné, Eliška fantastická – vtipná, znalá problematiky, praktik." A to je jen střípek zpětné vazby našeho HR týmu na skvělé červnové školení sociálních sítí, které pro nás připravila Eliška Vyhnánková. Děkujeme!

Exkurze studentů v Sekuritu
29/06/2018 Aktuality kariera

Exkurze studentů v Sekuritu

Ve dnech 19. a 20. června 2018 jsme v Saint-Gobain Sekurit přivítali studenty 1. a 2. ročníku SOU Hořovice. Prohlédli jsme si výrobu, vysvětlili proces výroby čelních skel a nad zajímavostmi z naší výroby čile diskutovali. Těšíme se, že se možná s některými studenty v budoucnu potkáme na praxi, brigádě případně budeme spolupracovat i jako kolegové.

Zveme vás na den s ADFORS na Smetanově Litomyšli
23/06/2018 Aktuality kariera

Zveme vás na den s ADFORS na Smetanově Litomyšli

Již sedmým rokem v řadě se skupina Saint-Gobain a její člen Saint-Gobain Adfors stali partnery druhého nejstaršího a největšího pravidelného hudebního festivalu v České republice. Na závěr festivalu, v sobotu 7. července uspořádá Adfors celodenní kulturní program v Klášterních zahradách.

Dětský den se Sekuritem
19/06/2018 Aktuality kariera

Dětský den se Sekuritem

Saint-Gobain Sekurit pořádal 17. června svůj dětský den. V Zámeckém parku Hořovice čekal na děti a jejich rodiče bohatý program - skákací hrad, divadelní představení, překážková dráha a další hry. K úspěchu akce přispělo také krásné letní počasí.

Malé eko krůčky
06/06/2018 Aktuality kariera

Malé eko krůčky

Dnes nám přišel na centrálu domácí vermikompostér i s kalifornskými žížalami :) Pokračujeme tak v aktivitách, které pomohou snížit náš dopad na životní prostředí.

Vyhlášení soutěže o zájezdy do Paříže
24/05/2018 Aktuality kariera

Vyhlášení soutěže o zájezdy do Paříže

Soutěž o zájezd do Paříže, která byla vyhlášena v interním magazínu Saint-Gobain, zná své výherce. Kolega z PAM a dva kolegové z ADFORS se už teď těší na poznávání města, kde sídlí (nejen) naše centrála. Blahopřejeme!

Parta dobrovolníků se vydala do Jeseníku
21/05/2018 Aktuality kariera

Parta dobrovolníků se vydala do Jeseníku

Dobrovolníci z řad zaměstnanců skupiny Saint-Gobain se již pošesté vydali přes víkend vykonat bohulibou činnost. Navazují tak na akci "350 minut v přírodě", která se konala v rámci oslav 350 let od vzniku Saint-Gobain v roce 2015. Tentokrát se pustili do vyčištění náplavky řeky Bělé v Jeseníku, kde má vzniknout nový relaxační prostor v blízkosti Smetanových sadů.

ISOVER CZ ZNÁ VÍTĚZE SOUTĚŽE PRO MLADÉ ARCHITEKTY MULTICOMFORT HOUSE STUDENTS CONTEST
04/05/2018 Aktuality kariera

ISOVER CZ ZNÁ VÍTĚZE SOUTĚŽE PRO MLADÉ ARCHITEKTY MULTICOMFORT HOUSE STUDENTS CONTEST

ISOVER pořádá každoročně pro studenty architektury, designu a stavebnictví mezinárodní soutěž, díky níž se výherci finále mohou spolu se svými učiteli podívat do cílové destinace. Studenti, kteří se letos umístili na prvních třech místech, mají kromě finanční odměny 40 000 Kč, 30 000 Kč a 20 000 Kč i možnost reprezentovat ČR na mezinárodním finále, které se bude konat 12. - 15. května 2018 ve Spojených arabských emirátech, kde letošní zadání...

Weber podpořil mladé studenty ČVUT
20/04/2018 Aktuality kariera

Weber podpořil mladé studenty ČVUT

19. dubna proběhlo vyvrcholení soutěže Hala roku Akademik, které se stal Weber hlavním partnerem. Cílem soutěže je podpořit studenty zapálené pro obor a dát jim příležitost porovnat svoje schopnosti a setkat se s profesionály ze stavební praxe.

Jak vypadal letošní veletrh ikariéra na VUT?
18/04/2018 Aktuality kariera

Jak vypadal letošní veletrh ikariéra na VUT?

Úterý 17. dubna patřilo studentskému veletrhu ikariéra na VUT. Budoucím inženýrům chemie, strojařům a elektroinženýrům se prezentoval Saint-Gobain ADFORS a ISOVER.

Zapojili jsme se do akce Ukliďme Česko
10/04/2018 Aktuality kariera

Zapojili jsme se do akce Ukliďme Česko

Záleží nám na životním prostředí, a to i v okolí našich kanceláří v pražské Libni. Proto jsme se opět zúčastnili akce s názvem Ukliďme Česko.

Saint-Gobain na studentském veletrhu ikariéra ČVUT
29/03/2018 Aktuality kariera

Saint-Gobain na studentském veletrhu ikariéra ČVUT

I letos jsme si nemohli nechat ujít setkání se studenty technických oborů na veletrhu ikariéra ČVUT.

MDŽ v Saint-Gobain
08/03/2018 Aktuality kariera

MDŽ v Saint-Gobain

Ani my v Saint-Gobain jsme dnes na naše dámy nezapomněli.

Young Talents na teambuildingu
07/03/2018 Aktuality kariera

Young Talents na teambuildingu

Na mladé talenty z řad našich zaměstnanců čekal dvoudenní teambuilding plný týmových aktivit.

Exkurze studentů v ADFORS
02/03/2018 Aktuality kariera

Exkurze studentů v ADFORS

„Byla to zatím nejzajímavější exkurze, co jsme měli,“ shodli se studenti z Vyšší odborné školy a Střední školy technické Česká Třebová, kteří v rámci školní exkurze navštívili závod ADFORS v Litomyšli.

Přivítali jsme letošní Young Talents
21/02/2018 Aktuality kariera

Přivítali jsme letošní Young Talents

V našem pražském sídle jsme přivítali novou skupinu Young Talents – mladých talentů z řad našich zaměstnanců.

Skupina Saint-Gobain v ČR získala již potřetí v řadě prestižní certifikaci TOP EMPLOYER
15/02/2018 Aktuality kariera

Skupina Saint-Gobain v ČR získala již potřetí v řadě prestižní certifikaci TOP EMPLOYER

Pravidelný roční výzkum realizovaný mezinárodně respektovaným institutem certifikuje nejlepší zaměstnavatele dle přísných kritérií v oblasti personálního řízení, pracovních podmínek, interní komunikace i vystupování zaměstnavatele na trhu. Díky dlouhodobému naplňování vysokých požadovaných standardů se Saint-Gobain oprávněně řadí mezi nejlepší zaměstnavatele.

Náš rok 2017 v 195 vteřinách
12/02/2018 Aktuality kariera

Náš rok 2017 v 195 vteřinách

67 zemí. Více než 170 000 zaměstnanců. 30 akvizic v roce 2017. A to je jen začátek. Každý rok v Saint-Gobain se skládá z inovací, akvizic, projektů a klíčových událostí. Jak vidíte v retrospektivním videu, ani rok 2017 nebyl výjimkou. Vybrali jsme pro Vás to nejlepší, co se událo Skupině v roce 2017. I když 195 vteřin nevysvětluje vše, co učinil Saint-Gobain za posledních 12 měsíců, stále odhalují hodně o naší Skupině a vyhlídky na...

Sedmkrát v řadě patříme do TOP 100 inovativních firem světa
09/02/2018 Aktuality kariera

Sedmkrát v řadě patříme do TOP 100 inovativních firem světa

Saint-Gobain je již sedmým po sobě jdoucím rokem uznána mezi 100 nejvíce inovativních firem na světě. Společnost Clarivate Analytics právě zveřejnila svoje hodnocení Top Global Innovators 2017.

Hlavní cenu Rigips Trophy 2018 získala nová dostavba Centra Chodov
07/02/2018 Aktuality kariera

Hlavní cenu Rigips Trophy 2018 získala nová dostavba Centra Chodov

Suchá výstavba za pomoci sádrokartonových desek patří k jedné z nejrychleji se rozvíjejících oblastí stavebnictví, a to nejen u bytové výstavby a rodinných domů, ale i v případě větších projektů sloužících podnikání, zábavě nebo občanské vybavenosti. Cena Rigips Trophy pravidelně oceňuje nejvýraznější stavby využívající tuto technologii, letos hned ve čtyřech hlavních kategoriích.

Adfors má nové označení budovy závodu v Litomyšli
02/02/2018 Aktuality kariera

Adfors má nové označení budovy závodu v Litomyšli

V Saint-Gobain neustále pracujeme na vylepšování našeho pracovního prostředí – renovujeme jídelny, uklízíme okolí závodů a také se staráme o to, aby k nám všichni našli dobře cestu. Adfors proto nově označil svůj závod v Litomyšli a je nyní nepřehlédnutelný.

Ing. Martina Hasmanová uspěla již počtvrté v anketě Top ženy Česka 2017
29/01/2018 Aktuality kariera

Ing. Martina Hasmanová uspěla již počtvrté v anketě Top ženy Česka 2017

Generální ředitelka Saint-Gobain Sekurit ČR uspěla již počtvrté v řadě v anketě Top ženy Česka 2017. Blahopřejeme!

Odstartovala další série Saint-Gobain Forum 2018 – Stavíme trendy
25/01/2018 Aktuality kariera

Odstartovala další série Saint-Gobain Forum 2018 – Stavíme trendy

Skupina Saint-Gobain, globální lídr na trzích udržitelného bydlení pořádá již šestou sérii odborných seminářů pro projektanty, architekty, stavební firmy a ostatní profesionály ve stavebnictví. Semináře se v roce 2018 zaměří na aktuální trendy ve výrobě stavebních materiálů.

Mezinárodní studentská soutěž 2018
24/01/2018 Aktuality kariera

Mezinárodní studentská soutěž 2018

​Úkolem 14. mezinárodním ročníku studentské soutěže o nejlepší Multi-Komfortní dům, kterou pořádá společnost ISOVER v úzké spolupráci se zástupci města Dubaj a firmou Dubai Properties Group, je vytvoření vize pro rozvoj komunity, v níž žijí zástupci mnoha kultur, která se nachází v Cultural Village v Dubaji.

Rigips Trophy 2018
16/01/2018 Aktuality kariera

Rigips Trophy 2018

Rigips Trophy je národní kolo mezinárodní soutěže Saint-Gobain Gyproc Trophy, jejímž cílem je podpořit umění, dovednost a kvalitu práce realizačních firem z oblasti suché vnitřní výstavby. Vítězný projekt získá cenu veřejnosti a rozhodnout svým hlasem můžete právě Vy.

Weber mění design obalů
11/01/2018 Aktuality kariera

Weber mění design obalů

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, pro letošní stavební sezónu připravuje změnu vzhledu obalů. Nový obal sází na jednoduchý a srozumitelný design, který je v souladu s novou koncepcí Weber – * we care - * staráme se.

PAM financoval nákup nových radarů v Králově Dvoře
05/01/2018 Aktuality kariera

PAM financoval nákup nových radarů v Králově Dvoře

Cítíme společenskou odpovědnost vůči městu, ve kterém sídlíme a provozujeme naši slévárnu, a proto jsme se rozhodli v letošním roce financovat výstavbu tří radarů.

SG Tréninky pro řemeslníky začínají 31. ledna
05/01/2018 Aktuality kariera

SG Tréninky pro řemeslníky začínají 31. ledna

Na základě ohlasů účastníků tréninků v roce 2017 se skupina Saint-Gobain rozhodla pořádat sérii akcí pro řemeslníky i v roce 2018. Akce nazvané Trénink pro řemeslníky proběhnou v prvním čtvrtletí roku 2018 v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. Během nich představí Saint-Gobain stovkám stavebních firem a řemeslníků praktické postupy při použití inovativních materiálů Weber, Isover, Rigips, Adfors a Ecophon.

Veselé Vánoce a vše dobré do roku 2018
22/12/2017 Aktuality kariera

Veselé Vánoce a vše dobré do roku 2018

Přejeme všem pohodové svátky a úspěšný vstup do nového roku!

Rigips pomohl nevidomému Markovi k účasti v závodu Winterman
21/12/2017 Aktuality kariera

Rigips pomohl nevidomému Markovi k účasti v závodu Winterman

Celý srpen jezdili zaměstnanci Rigipsu na kole a snažili se svými ujetými kilometry přispět Markovi Moflárovi na účast v závodu Winterman. Podařilo se a v prosinci jsme mu tak mohli předat dárkový poukaz v hodnotě 61 500 Kč.

Akustická úprava ZŠ Mikoláše Alše na Praze 6
20/12/2017 Aktuality kariera

Akustická úprava ZŠ Mikoláše Alše na Praze 6

Ecophonu není lhostejné, kde děti tráví podstatnou část dne, a proto ve spolupráci s Českou radou pro šetrné budovy realizovali projekt, který měl vyhodnotit celkové prostředí z hlediska akustiky, osvětlení a ventilace v běžné třídě. Zájem a ohlas dokládá i reportáž o projektu na TV Nova v programu Střepiny ze dne 3. 12. 2017.

Ani v ADFORS se na advent nezapomíná
15/12/2017 Aktuality kariera

Ani v ADFORS se na advent nezapomíná

Stalo se již krásnou tradicí, že v rámci prodejních dnů mohou zaměstnanci ADFORS přispět na dobrou věc a zároveň potěšit sebe či své blízké překrásnými výrobky od klientů různých organizací.

ADFORS na Veletrhu pracovních příležitostí v Liberci
13/12/2017 Aktuality kariera

ADFORS na Veletrhu pracovních příležitostí v Liberci

Minulý týden jste mohli potkat ADFORS na Veletrhu pracovních příležitostí v Liberci.

ISOVER se účastnil „Rozsvěcení vánočního stromu“ v Solnici
02/12/2017 Aktuality kariera

ISOVER se účastnil „Rozsvěcení vánočního stromu“ v Solnici

1. prosince 2017 jsme se účastnili rozsvěcení vánočního stromu v Solnici, kde naši čerti a anděl rozdávali dětem drobné dárečky a rodičům letáčky s nabídkou práce v ISOVERU v Častolovicích.

Setkání nováčků ve Weberu
09/11/2017 Aktuality kariera

Setkání nováčků ve Weberu

Listopadové setkání nových kolegů a kolegyň společnosti Weber se opět setkalo s úspěchem.

Exkurze studentů do Rigipsu v Horních Počaplech
08/11/2017 Aktuality kariera

Exkurze studentů do Rigipsu v Horních Počaplech

Ve Škole suché výstavby v Horních Počaplech jsme včera opět přivítali učně – montéry suchých staveb z Akademie řemesel Praha, kteří se přijeli učit montáži sádrokartonových konstrukcí.

Česká okružní jízda pro naše zaměstnance
26/10/2017 Aktuality kariera

Česká okružní jízda pro naše zaměstnance

Letos už potřetí objíždíme závody Saint-Gobian v České republice, abychom je představili našim kolegyním a kolegům.

ČESKÁ CENA ZA ARCHITEKTURU 2017
20/10/2017 Aktuality kariera

ČESKÁ CENA ZA ARCHITEKTURU 2017

Česká cena za architekturu je soutěžní přehlídka, jejímž vyhlašovatelem je Česká komora architektů. Vyhlášením ceny Komora navazuje na své další aktivity směrem k veřejnosti, jimiž propaguje kvalitní výsledky práce jak etablovaných, tak začínajících architektů. Cílem ČCA je architektonická díla propagovat a prezentovat směrem k veřejnosti, a to nejen z hlediska jejich estetické a technické kvality, ale především v souvislostech jejich vzniku,...

Den otevřených dveří v závodech GLASSOLUTIONS
19/10/2017 Aktuality kariera

Den otevřených dveří v závodech GLASSOLUTIONS

Na 5.října 2017 byla panem Jean-Marie Vaissairem vyhlášen pro všechny závody GLASSOLUTIONS v Evropě Customer´s Day. Do této akce se tedy zapojil jak závod na Slovensku, tak i závod v Česku. Akci předcházela poměrně složitá logistická příprava. Nikdo nechtěl dopustit, aby někde něco zaskřípalo, či snad byl některý z návštěvníků nespokojený. Na počátku bylo rozeslání pozvánek s logem Dne otevřených dveří. To jsme provedli zhruba měsíc před...

Naše nové sídlo jako důkaz
04/10/2017 Aktuality kariera

Naše nové sídlo jako důkaz

Část Skupiny Saint-Gobain v ČR a celé její vedení se přestěhovalo do nových kancelářských prostor v Libeňských Docích.

Zapojení do akce Ukliďme Česko
29/09/2017 Aktuality kariera

Zapojení do akce Ukliďme Česko

V sobotu 23. září vyvrcholila podzimní etapa celorepublikové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2017. Od časného rána dobrovolníci na 120 místech po celé republice opět uklízeli černé skládky i drobný nepořádek. Za Skupinu Saint-Gobain proběhly celkem 4 úklidy.

42 zaměstnanců Rigipsu ujelo přes 10 000 kilometrů
09/09/2017 Aktuality kariera

42 zaměstnanců Rigipsu ujelo přes 10 000 kilometrů

Za 31 dní společně zvládli překonat hranici 10 000 km a pomohou tak Markovi k jeho cíli

Saint-Gobain uklidí Česko
05/09/2017 Aktuality kariera

Saint-Gobain uklidí Česko

Skupina Saint-Gobain se ve dnech 21.–23. září připojí k celorepublikové akci Ukliďme svět, ukliďme Česko. Cílem akce je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek v libovolné lokalitě naší země.

Rigips sportuje pro dobrou věc!
14/08/2017 Aktuality kariera

Rigips sportuje pro dobrou věc!

Zrakově handicapovaný Marek Moflár má za sebou velmi úspěšnou kariéru v silniční cyklistice. Bohužel mu do života vstoupilo zranění. Marek se ale nevzdal, svůj „handicap“ přijal jako výzvu a rozhodl se vydat na cestu vytrvalostního sportu.

Ohlédnutí za Smetanovou Litomyšlí
14/07/2017 Aktuality kariera

Ohlédnutí za Smetanovou Litomyšlí

Skupina Saint-Gobain byla hrdým partnerem letošního ročníku druhého nejstaršího hudebního festivalu v České republice, který zároveň patří k největším pravidelným festivalům klasické hudby u nás. Ve středu 5. července 2017 se v zámecké zahradě uskutečnil Den pod taktovkou Saint-Gobain.

Report z hloubení tůně
10/07/2017 Aktuality kariera

Report z hloubení tůně

Píše se 10. června 2017, nacházíme se v Sázavě nedaleko Prahy. 15 dobrovolníků z 5 společností SAINT-GOBAIN CZ a 2 psi se rozhodli vyhloubit tůň pro obojživelníky a vzácné druhy hmyzu, jakým je například vážka.

Již zítra začíná festival Smetanova Litomyšl
15/06/2017 Aktuality kariera

Již zítra začíná festival Smetanova Litomyšl

Zítra se otevřou pomyslné brány hudebního festivalu s geniem loci - Smetanovy Litomyšle. I letos jsme hrdým partnerem a navíc pro vás chystáme parádní závěr.

Live journey Saint-Gobain
12/06/2017 Aktuality kariera

Live journey Saint-Gobain

Pět mezinárodních Dní otevřených dveří v Saint-Gobain je příležitost poznat skupinu jako zaměstnavatele.

Zveme vás na Den pod taktovkou Saint-Gobain do Smetanovy Litomyšle!
08/06/2017 Aktuality kariera

Zveme vás na Den pod taktovkou Saint-Gobain do Smetanovy Litomyšle!

Závěr hudebního festivalu Smetanova Litomyšl bude letos patřit nám. V rámci doprovodného programu v Klášterních zahradách jsme pro návštěvníky festivalu, obyvatele, ale i turisty připravili Den pod taktovkou Saint-Gobain s bohatým programem.

Sekurit spouští program pro absolventy
07/06/2017 Aktuality kariera

Sekurit spouští program pro absolventy

Ve výrobním závodě SEKURIT v Hořovicích právě spouští program pro absolventy. Skvělá příležitost pro energické mladé lidi získat praxi a začít budovat svou profesní dráhu!

Jsme partnerem Týdne Francie!
01/06/2017 Aktuality kariera

Jsme partnerem Týdne Francie!

Již čtvrtý ročník Týdne Francie, který se letos uskuteční v Praze od 14. do 25. června 2017, má jasný cíl: zdůraznit důležitost vztahů, které se rozvíjejí mezi Francií a Českou republikou v oblasti hospodářství, kultury i francouzského „umění žít“. Skupina Saint-Gobain jako jedna z nejstarších a nejstabilnějších firem z francouzským původem samozřejmě nemůže chybět.

I letos jsme hrdým partnerem Smetanovy Litomyšle
19/05/2017 Aktuality kariera

I letos jsme hrdým partnerem Smetanovy Litomyšle

Festival Smetanova Litomyšl je druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice, zároveň patří k největším pravidelným festivalům klasické hudby u nás.

Saint-Gobain je atraktivní zaměstnavatel
17/05/2017 Aktuality kariera

Saint-Gobain je atraktivní zaměstnavatel

Průzkum Universum Talent Survey představuje největší a nejkvalitnější kariérní nástroj svého druhu v České republice. Zkoumá názory, preference a očekávání u více než 14,5 tisíce studentů a absolventů a 4 tisíce profesionálů.

Tradiční dostihy s Rigips ve Velké Chuchli
16/05/2017 Aktuality kariera

Tradiční dostihy s Rigips ve Velké Chuchli

Na Dostihovém dni českých lídrů na závodišti v Praze-Velké Chuchli proběhlo v neděli 23. dubna tradiční přátelské setkání vedení společnosti Rigips s významnými zákazníky z řad realizačních firem a projektantů.

Víme, kam poputují chytré hodiny z naší soutěže
02/05/2017 Aktuality kariera

Víme, kam poputují chytré hodiny z naší soutěže

V rámci veletrhu pracovních příležitostí ikariera.cz na ČVUT a VUT jsme vyhlásili soutěž. Studenti, kteří správně odpověděli na všechny naše záludné otázky, měli šanci vyhrát chytré hodinky.

veletrh iKariera na VUT v Brně
05/04/2017 Aktuality kariera

veletrh iKariera na VUT v Brně

Veletrh pracovních příležitostí iKariéra v Brně je jeden z největších projektů studentské organizace IAESTE. Firmám tento veletrh umožní osobní kontakt s potencionálními zaměstnanci, studentům rozšíří povědomí o možnostech uplatnění a požadavcích ze strany zaměstnavatelů. Veletrh iKariéra má v Brně dlouholetou tradici a bude se konat již 22. rokem a to v areálu Fakulty podnikatelské VUT v Brně. Díky vstupu zdarma pro všechny návštěvníky,...

Super práce existuje - Staňte se součástí Saint-Gobain
24/03/2017 Aktuality kariera

Super práce existuje - Staňte se součástí Saint-Gobain

Že jsme dobrým zaměstnavatelem nedokazují jen nezávislé certifikace a ocenění na poli HR, ale také nové video, které jsme natočili s našimi zaměstnanci - oni vás přesvědčí, že Super práce existuje!

JDEME NA VELETRH IKARIÉRA NA ČVUT
22/03/2017 Aktuality kariera

JDEME NA VELETRH IKARIÉRA NA ČVUT

Veletrh pracovních příležitostí iKariéra na ČVUT je součástí série pracovních veletrhů po celé České republice.

Saint-Gobain YEARBOOK 2016
21/02/2017 Aktuality kariera

Saint-Gobain YEARBOOK 2016

Objevte nejvýraznější momenty loňského roku v ročence 2016.

Knižní fond v NTK se rozrůstá
19/02/2017 Aktuality kariera

Knižní fond v NTK se rozrůstá

Specializovaný veřejně přístupný fond odborné literatury v oblasti šetrného stavebnictví, který od roku 2015 ve vzájemné spolupráci vytvářejí Česká rada pro šetrné budovy a Národní technická knihovna, se nyní téměř zdvojnásobil. K 35 knihám z roku 2015 přibylo dalších 33 titulů v hodnotě téměř 100 000 korun, které se věnují tematice šetrné výstavby z nejrůznějších úhlů pohledu. Mohou se tak stát cennou inspirací i zdrojem informací pro...

Skupina Saint-Gobain získla opět certifikaci TOP employer
09/02/2017 Aktuality kariera

Skupina Saint-Gobain získla opět certifikaci TOP employer

Skupina Saint-Gobain v České republice již podruhé úspěšně prošla mezinárodní certifikací Top Employers Institute.

TOP ženy Česka 2016
25/01/2017 Aktuality kariera

TOP ženy Česka 2016

Šéfky velkých firem, manažerky startupové scény i nejlepší české vědkyně se umístily v anketě Hospodářských novin. Žebříček oceňuje vlivné dámy tuzemského byznysu i veřejné sféry už podvanácté. Nominaci získalo téměř 300 žen. Martina Hasmanová- generální ředitelka SG Sekurit ČR se do žebříčku probojovala i letos.

Rigips podpořil Záchranný chov Hněvice
18/01/2017 Aktuality kariera

Rigips podpořil Záchranný chov Hněvice

Rigips věnoval Záchrannému chovu Hněvice výtěžek ze svého vánočního večírku. Ten putoval na nákup kvalitních granulí, konzerv, vodítek a obojků.

Saint-Gobain Slovensko víťazom Leading HR Organisation 2016
12/12/2016 Aktuality kariera

Saint-Gobain Slovensko víťazom Leading HR Organisation 2016

16. novembra 2016 prebehol v Bratislave v poradí už piaty ročník slávnostného udeľovania ocenení Leading HR Organisation – súťaže, ktorá oceňuje firmy s najefektívnejším riadením ľudských zdrojov a najlepšími praktikami v oblasti personálneho manažmentu na Slovensku.

Nechte se inspirovat multikomfortním bydlením
25/11/2016 Aktuality kariera

Nechte se inspirovat multikomfortním bydlením

Pro všechny, kteří sní o novém bydlení, chystají stavbu nebo rekonstruují, píšeme portál o multikomfortním bydlení Žije se mi hezky

Projekt Velké ucho zná vítěze
22/11/2016 Aktuality kariera

Projekt Velké ucho zná vítěze

V letošním roce se sdružení TEREZA a Saint-Gobain spojili, aby přinesli ideálně akusticky vyladěné učebny pro Mateřské školky. Formou her se mateřské školky mohly zapojit do výzvy na téma zvuk a hluk a současně se tak zúčastnit Projektu VELKÉ UCHO.

Vydali jsme novou korporátní brožuru
07/11/2016 Aktuality kariera

Vydali jsme novou korporátní brožuru

Skupina Saint-Gobain letos v červnu změnila logo. Mění se také korporátní identita.

ADFORS podpoří nejen Laskavárnu
26/10/2016 Aktuality kariera

ADFORS podpoří nejen Laskavárnu

Stejně jako v minulých letech i letos obdržel ADFORS CZ pozvánku na Burzu filantropie, které se účastní již od jejího počátku v Pardubickém kraji.

Úspěšná Certifikace dle normy ISO 50001 v Sekuritu
14/10/2016 Aktuality kariera

Úspěšná Certifikace dle normy ISO 50001 v Sekuritu

Ve dnech 5. – 9. září proběhla v hořovickém závodě Saint-Gobain Sekurit série certifikačních auditů integrovaných systémů

Saint-Gobain je nyní součástí 2016 Dow Jones Sustainability Index
07/10/2016 Aktuality kariera

Saint-Gobain je nyní součástí 2016 Dow Jones Sustainability Index

Saint-Gobain je nyní součástí 2016 Dow Jones Sustainability Index (DJSI) a patří tak mezi tři nejlepší globální společnosti a je číslo jedna mezi evropskými společnostmi pro stavební výrobky.

Saint-Gobain se skupinou ČEZ představují chytré a úsporné bydlení
09/09/2016 Aktuality kariera

Saint-Gobain se skupinou ČEZ představují chytré a úsporné bydlení

V úterý 6. září byla na pražské Brumlovce úspěšně odstartována roadshow „Vezeme vám dům“ přinášející lidem osobní zkušenost s moderním, pohodlným a úsporným bydlením, kterou ČEZ pořádá společně s globálním lídrem na poli stavebních materiálů skupinou Saint-Gobain.

ADFORS GRANT PODPOŘIL NEZISKOVÉ PROJEKTY JIŽ POTŘETÍ
22/08/2016 Aktuality kariera

ADFORS GRANT PODPOŘIL NEZISKOVÉ PROJEKTY JIŽ POTŘETÍ

Letošní ročník ADFORS GRANTU vyvrcholil 29. června, kdy zasedla grantová komise v čele s generálním ředitelem ADFORS CZ, Ing. Milošem Pavlišem. Stejně jako v loňském roce se komise rozhodla podpořit přihlášené projekty v pořadí, které získaly v hlasování zaměstnanců v průběhu května a června. Celkem komise rozdělila 250 tisíc korun mezi 5 projektů z Litomyšlska a 3 projekty ze Znojemska. Nad rámec hlasování navíc komise podpořila projekt...

ISOVER vás zve do Vysokého Mýta
29/07/2016 Aktuality kariera

ISOVER vás zve do Vysokého Mýta

Ve dnech 20. - 22. září 21016 se na náměstí Přemysla Otakara II. bude opět konat Mezinárodní soutěž v řemeslných dovednostech učňů ŘEMESLO / SKILL 2016.

Saint-Gobain se mění....
25/07/2016 Aktuality kariera

Saint-Gobain se mění....

Každý den pracujeme na vytváření pohodlnějšího života pro všechny. Podívejte se na krátký film, který ve třech minutách popisuje, že Saint-Gobain je Vám možná blíž, než jste si mysleli. Díváme se do budoucnosti, a zůstáváme Vám nablízku.

Společnost Saint-Gobain představila novou koncepci své značky
03/06/2016 Aktuality kariera

Společnost Saint-Gobain představila novou koncepci své značky

Na svém výročním valném shromáždění dne 2. června představila společnost Saint-Gobain upravenou podobu svého loga. Nového vzhledu se dočkal symbol mostu, který reprezentuje Skupinu již více než 40 let. Pulzující silueta loga poukazuje na skutečnost, že Skupina stojí za vznikem nespočtu míst k bydlení a žití po celém světě. Teplé a světlé barvy byly zvoleny k navázání emotivnějšího spojení se zákazníky a koncovými uživateli.

ISOVER CZ vyhlásil vítěze mezinárodní studentské soutěže Multi-Komfortní dům ISOVER
16/05/2016 Aktuality kariera

ISOVER CZ vyhlásil vítěze mezinárodní studentské soutěže Multi-Komfortní dům ISOVER

ISOVER pořádá každoročně mezinárodní soutěž pro studenty architektury, designu a stavebnictví.

Saint-Gobain v žebříčku top zaměstnavatelů v ČR
07/04/2016 Aktuality kariera

Saint-Gobain v žebříčku top zaměstnavatelů v ČR

Žebříček „Czech Republic’s Most Attractive Employers 2016“ hodnotí společnosti působící v České republice na základě preferencí vysokoškolských studentů.

Skupina Saint-Gobain v České republice zaznamenala v roce 2015 historické hospodářské výsledky.
07/03/2016 Aktuality kariera

Skupina Saint-Gobain v České republice zaznamenala v roce 2015 historické hospodářské výsledky.

Skupina Saint-Gobain oznámila své celosvětové hospodářské výsledky. Zároveň zveřejňuje výsledky za rok 2015 v České republice, které jsou nejlepší za celou dobu jejího působení na českém trhu, tj. od roku 1992. Skupině Saint-Gobain v České republice vzrostl v porovnání s minulým rokem provozní zisk o čtvrtinu. Hlásí také meziroční růst obratu o 6 procent na 621 mil. €. Na celkovém výsledku se podílí všech šest společností, které v České...

Slavnostní předání ceny TOP EMPLOYER
26/02/2016 Aktuality kariera

Slavnostní předání ceny TOP EMPLOYER

25.2. byla v Amsterdamu slavnostně předána cena TOP EMPLOYER do rukou Roberta Kudrny, personálního ředitele Saint-Gobain.

Skupina Saint-Gobain v České republice získala prestižní certifikaci TOP EMPLOYER
19/02/2016 Aktuality kariera

Skupina Saint-Gobain v České republice získala prestižní certifikaci TOP EMPLOYER

Skupina Saint-Gobain v České republice prošla úspěšně mezinárodní certifikací Top Employers Institute a to zejména díky výjimečné péči o zaměstnance a poskytovaným zaměstnaneckým benefitům.

Oznámení o změně názvu společnosti
17/02/2016 Aktuality kariera

Oznámení o změně názvu společnosti

V souvislosti s prodejem Saint-Gobain Building Distribution CZ, spol. s r.o. se současně mění název stavebnin, které do nedávna působily pod značkami Raab Karcher a Platforma. Společnost oficiálně působí na trhu pod novým obchodním názvem STAVMAT STAVEBNINY Rudná s.r.o.

Společnost Sekurit rozšiřuje výrobu a hledá nové kolegy do svého týmu
28/01/2016 Aktuality kariera

Společnost Sekurit rozšiřuje výrobu a hledá nové kolegy do svého týmu

Společnost Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s. r. o. se specializuje na výrobu laminovaných bezpečnostních automobilových skel. Díky neustálým investicím do vývoje a modernizace výroby, jsou schopni nabídnout předním světovým automobilkám skla vysoce sofistikovaná.

Významné ocenění generální ředitelky Saint-Gobain Sekurit
20/01/2016 Aktuality kariera

Významné ocenění generální ředitelky Saint-Gobain Sekurit

V pondělí 18. ledna na slavnostním večeru vyhlásily Hospodářské Noviny top 25 žen českého byznysu. Do této elitní skupiny zařadily také generální ředitelku společnosti Saint-Gobain Sekurit Ing. Martinu Hasmanovou. Již podruhé za sebou se stala jednou z TOP 25 žen byznysu v ČR.

ISOVER Častolovice letos oslaví 50 let výroby izolační vlny
15/01/2016 Aktuality kariera

ISOVER Častolovice letos oslaví 50 let výroby izolační vlny

První linka na výrobu čedičové izolační vlny byla v Častolovicích spuštěna v roce 1966, v nově vzniklém závodě Stavební izolace n.p. Praha. Tepelné izolace se tak v Častolovicích vyrábějí již skoro 50 let. Historie výroby stavebních materiálů zde však začíná dříve, a to v 19. století, u vynálezu eternitu a založení továrny na výrobu dehtových výrobků.

160 let od založení slévárny  v Pont-a-Mousson
08/01/2016 Aktuality kariera

160 let od založení slévárny v Pont-a-Mousson

Společnost Pont-a-Mousson byla založena v roce 1856 v oblasti Lotrinska, na severovýchodě Francie. Při stavbě železnice mezi městy Metz a Nancy bylo objeveno velké naleziště železné rudy – tedy ideální místo pro stavbu slévárny. Společnost Pont-a-Mousson se vydala novou, vlastní cestou, když se předčasně soustředila na litinové vodovodní trubky – první trubka byla odlita v roce 1860. Ostatní konkurenční slévárny totiž stále ještě vyráběly...

Pobočka Ecophon nově otevřena na Slovensku
04/01/2016 Aktuality kariera

Pobočka Ecophon nově otevřena na Slovensku

Koncem roku 2015 byla nově založena pobočka Ecophonu na Slovensku.