Weber

Znáte publikace Weber?

Znáte publikace Weber? - COP

 

Weber nabízí zákazníkům nejen kvalitní stavební materiály, ale také pro své klienty vytvořil několik užitečných publikací plných rad, pracovních postupů, technických listů a dalších informací potřebných pro práci s materiály značky Weber.

Za zmínku určitě stojí naše hlavní příručka Weber rádce, ve které naleznete detaily stavebních konstrukcí, technická řešení, pracovní postupy, důležité informace o našich produktech a další. K dispozici jsou i odbornější publikace - Rádce pro sanace staveb nebo Rádce pro podlaháře a obkladače.

 

A jak se k takovým knihám dostat?

Existují elektronické verze, které jsou k zobrazení či ke stažení k dispozici zde. V případě požadavku na tištěnou verzi kontaktujte naše Centrum obchodní a technické podpory na e-mailu podpora@saint-gobain.com či se obraťte přímo na obchodně technického poradce dle regionu

Dále Weber vytvořil brožury týkající se zejména fasádních systémů, novinek v oblasti povrchových úprav, ale také jejich údržby a čištění. Tyto brožury plné užitečných informací lze stáhnout zde

Jestliže budete potřebovat technickou dokumentaci, jako jsou technické listy, certifikáty, bezpečnostní listy a další, je vám k dispozici sekce Materiály ke stažení.

 

 
Nevíte si rady? Ozvěte se nám. Rádi vám poradíme.
Ozvěte se nám  
domecek