Isover
Rigips
Weber

Jste projektant, architekt, developer nebo investor?

Jste projektant, architekt, developer nebo investor?

 

Na našem webu máme pro vás zajímavé a užitečné nástroje, které vám pomohou s výběrem vhodných řešení vaší stavby.

Projektant

V sekci pro projektanty jsou k dispozici již připravené konstrukční detaily (střechy, balkony, podlahy) a další technické podklady. Řešíte-li projekt v rámci Zelené úsporám, jistě oceníte přímý odkaz na SVT kódy k výrobkům. 

Dalšími užitečnými nástroji je bez pochyby kalkulátor na hmoždinky a kalkulátor skladeb ETICS. V neposlední řadě stojí za zmínku možnost bezplatného stažení rozšíření pro programy ArchiCAD, Autodesk Revit a Allplan, které jsme pro vás připravili s firmou BIM Project s.r.o. S pomocí těchto pluginů můžete do svých projektů vkládat ETICS zateplovací systémy Weber.

Architekt

Pro architekty jsme připravili podklady pro výběr barev a struktur fasádních omítek. Pro inspiraci je k dispozici mnoho referenčních i unikátních řešení staveb. 

Stejně jako pro projektanty je možné zdarma stáhnout rozšíření se zateplovacími systémy ETICS pro vaše programy ArchiCAD, Autodesk Revit a Allplan.

Developer

V sekci pro developery je zajímavá část s vizualizacemi, opět rozšíření BIM pro projekční programy
a ukázka referenčních staveb a unikátních řešení. Pro developery významná a v poslední době vyhledávaná je část s environmentálními prohlášeními

Investor

Investor nemusí znamenat jen společnost disponující vysokým kapitálem, ale jde o všechny, kteří díky svým financím dávají stavbám svůj osobitý vzhled. Pro tuto skupinu je jedna z nejdůležitějších věcí design a celkový vzhled stavby. 

color-architect

 

V aplikaci webercolor architekt snadno vytvoříte vizualizaci vašeho domu a zvolíte fasádu domu podle vašich představ.