Přidáno 22. Březen, 2020
Plánujete novou fasádu a nemáte představu, jaké množství materiálu budete potřebovat a kolik Vás to bude stát peněz? Již nějakou dobu funguje náš kalkulační program, který Vás v jednotlivých krocích provede kompletním návrhem fasádního systému. V posledním kroku získáte tabulku s doporučeným množstvím materiálu dle plochy v m² včetně cen. Kalkulaci je možné uložit jako PDF nebo si jí nechat zaslat na e-mail. Hotový návrh můžete také rovnou poslat stavebninám ve Vašem okolí a zjistit tak dostupnost daných materiálů.

Plánujete novou fasádu a nemáte představu, jaké množství materiálu budete potřebovat a  kolik Vás to bude stát? Již nějakou dobu funguje náš kalkulační program, který Vás v jednotlivých krocích provede kompletním návrhem fasádního systému. V posledním kroku získáte tabulku s doporučeným množstvím materiálu dle plochy v m² včetně cen dle aktuálního ceníku. Kalkulaci je možné uložit jako PDF soubor nebo si jí nechat zaslat na e-mail. Hotový návrh můžete také rovnou poslat stavebninám ve Vašem okolí a zjistit tak dostupnost daných materiálů a konkrétní cenovou nabídku. Weber Kalkulátor naleznete v odkazu níže:

https://www.weber-kalkulator.cz/

 

Kalkulátor je rozdělený na tyto sekce:

1)      Fasáda se zateplením

 

a.      Ekonomické řešení: Základní kvalita provedení s přihlédnutím k nízké ceně (např. ETICS weber therm standard

b.      Komfortní řešení: Střední kvalita fasády, kde jsou použité kvalitnější produkty (např. ETICS weber therm klasik E)

c.       Optimální řešení - kvalitativní třída A: Použity vysoce kvalitní materiály = dlouhá životnost fasády zaručena (např. ETICS weber therm elastik E)

d.      Pro dřevostavby: Návrh fasádního systému určeného výhradně pro dřevostavby (např. ETICS weber therm elastik W)

e.      S vysokou mechanickou odolností: Zateplovací systémy s odolností proti rázu až 90J (např. ETICS weber therm flex E)

f.         S izolantem clima pro optimální prodyšnost: Pro budovy se stálou vysokou interiérovou vlhkostí (např. ETICS weber therm clima E)

g.      Exkluzivní s břizolitovou omítkou: Návrh pro budovy se specifickým vzhledem například historické budovy (např. ETICS weber therm TOP)

 

2)      Fasáda bez zateplení (omítkové řešení)

 

a.      Hladká fasáda s nátěrem: Standardní řešení s jádrovou omítkou, štukem a nátěrem

b.      Fasáda s tenkovrstvou omítkou: Výhodnější řešení s jádrovou omítkou a probarvenou pastovitou omítkou

c.       Fasáda s břizolitovou omítkou: Tradiční fasáda s jádrovou a břizolitovou omítkou v odstínech webertop

 

3)      Historické objekty

 

a.      Vápenný systém: Bez obsahu cementu, vysoká propustnost pro vodní páry

b.      Vápenocementový systém:

-          Hladká fasáda s nátěrem: Klasické řešení s jádrovou omítkou, štukem a nátěrem

-          Fasáda s břizolitovou omítkou: Tradiční řešení s lehčenou vápeno-cementovou omítkou a břizolitovou omítkou v odstínech webertop.

 

V případě dotazů je tu pro Vás naše Centrum obchodní a technické podpory.

Kontaktovat nás můžete ZDE.

E-mail: podpora@saint-gobain.com

Telefon: 226 292 223