Zaměstnanci Saint-Gobain darují svá srdce

Daruj srdce - předání šeku

 

"Daruj své srdce a Saint-Gobain ho věnuje také."

Je motto dobrovolné CSR aktivity, jejímž cílem je pomoci tam, kde to nejvíce potřebují. Každá organizace a divize Skupiny, která působí v ČR, nominovala jednu organizaci.

Nápad vzešel z naší společnosti Saint-Gobain Adfors. Akci jsme představili všem ostatním organizacím a nebylo překvapením, že se obratem všechny rády zapojily.

 

daruj-sve-srdce

 

Pomoc jednomu člověku nemusí znamenat pomoc celého světu, ale může znamenat změnu světa pro jednoho člověka.

Zaměstnanci Skupiny Saint-Gobain přispívají na vybrané organizace

Zaměstnanci přispívají do předem připravených kasiček u vstupu do jednoho za 14 výrobních závodů. Za symbolickou částku 10 Kč si mohou koupit samolepku ve tvaru srdíčka, na které napíší své jméno a nalepí ho na k tomu určený plakát.

Nákup srdíčka je zcela dobrovolný a zaměstnanci mohou přispět i více nebo si srdíčka koupit i opakovaně. Saint-Gobain za každé takové odevzdané srdce přispěje 10x více, tedy věnuje dalších 100 Kč.

Vybrali jsme zejména organizace, které působí v regionech, kde podnikáme a máme naše výrobní závody. Naším cílem je zapojit zaměstnance a umožnit jim podpořit takové subjekty, které znají a jsou jim blízké. Například Adfors, největší zaměstnavatel v Litomyšli, zvolil místní nemocnici. 

Jakub Benda, tiskový mluvčí Skupiny Saint-Gobain

 

daruj-sve-srdce

 

daruj-sve-srdce