Mladé hasiče podporujeme nejen v lokalitách našich závodů, ale také pravidelně prostřednictvím ADFORS Grantu. V roce 2017 uspěli například SDH Hodonice a Slup se svými projekty na doplnění sportovní výbavy pro hasičský sport dětí a mládeže.
Středisko rané péče v Pardubicích organizuje lyžařské dny pro děti, které by jinak kvůli svému handicapu lyžovat nemohly, a dává jim tak pocit zapojení do běžné společnosti. Na projekt „Já chci také lyžovat“ přispěl ADFORS jako největší donátor Burzy filantropie v Litomyšli.
Od roku 2016 je ADFORS hrdým generálním partnerem basketbalového klubu ADFORS Basket Litomyšl, který sdružuje na 120 dětí a mládeže z Litomyšle a okolí. Přestože klub působí na „malém městě“, statečně konkuruje týmům z mnohem větších měst a tedy s mnohem početnější členskou základnou. Aktuality z klubového života najdete na stránkách www.bklitomysl.cz.
Saint-Gobain pomáhá organizaci Dejme dětem šanci. Při příležitosti oslav 350 let založení společnosti v pražském paláci Žofín věnoval Saint-Gobain šek v hodnotě 50 000 Kč neziskové organizaci Dejme dětem šanci. Navýšil tak částku v řádech několik desítek tisíc korun, která se na této společenské události vybrala.