KARIÉRA

Jsme světoví, ale zároveň lidé jako vy

Ikona MÍSTO
Nadnárodní zázemí, česká hrdost

Skupina Saint-Gobain nám zaručuje jistotu a evropské standardy, ale současně nám dává volnost. Sami si určujeme lokální směřování značek.

Logo Saint-Gobain
Jistota už čtvrté století

Jen málokterá společnost se může pochlubit takovou stabilitou – na trhu jsme už více než 350 let. U nás se o budoucnost bát nemusíte.

Ikona SRDCE
Práce světového významu blízko domova

Do práce to budete mít kousek, ale vaše výsledky uvidí celý svět. Když se díl z „vaší“ továrny dostane třeba na mrakodrap v Dubaji, je to pocit k nezaplacení.

Kde v České republice Saint-Gobain působí?

mapa-kariéra

Benefity pro vás

Ať už na pracovišti nebo mimo něj, vždycky budete mít naši podporu. Nezáleží ani na tom, jestli je pro vás důležitější sport, čas s rodinou nebo osobní rozvoj. V našem systému benefitů si každý najde to svoje.

U nás můžete počítat s…

… pestrou pracovní náplní, prostředím, kde se budete cítit dobře, a s kolegy, kteří se stanou vašimi parťáky i mimo práci.

Dlouhodobě patříme mezi světové TOP zaměstnavatele, máme pracovní pozice pro lidi z různých regionů, s různými zájmy, odbornými znalostmi i léty praxe.

Navíc vyrábíme produkty, které zlepšují svět a přispívají k pohodlí lidí, takže naši zaměstnanci mohou být na svou práci hrdí.

Top Employer

Další důvody, proč se přidat k nám:

Logo Saint-Gobain
Čtyři století jistoty

Společnost Saint-Gobain vznikla v roce 1665, takže existuje už víc než 350 let. Na světě není mnoho firem, které by v čase prosperovaly tak dobře jako ta naše.

Ikona STROMY
Pomáháme lidem i vašim obcím

V obcích s největšími závody např. zřizujeme osvětlení na přechodech pro chodce, podporujeme zájmové oddíly pro děti nebo sportovní turnaje.

Ikona ZDRAVÍ, KARIÉRA
Pečujeme o zdraví

Zaměstnancům hradíme úrazové pojištění které kryje pracovní i mimopracovní aktivity, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnů, kdekoliv na světě.

Ikona RŮST LIDÍ
Pomůžeme vám růst

Dnes strojař, zítra vedoucí směny. U nás máte příležitost se vypracovat a my vás tom podpoříme. K dispozici máme celou řadu kurzů různého zaměření.

Ikona VYNÁLEZCE
S námi budete vynálezcem

Inovace máme v krvi. Každý rok představíme zhruba 400 patentů, čímž samozřejmě upevňujeme svou pozici na trzích, kde působíme. A vy budete u toho.

Ikona DIVERSITY
Jsme fér

Podporujeme jedinečnost každého z nás. Snažíme se mít v týmu dostatek žen i mužů, mladších i starších ročníků a nikoho neodmítáme kvůli věku nebo pohlaví.

Ikona BUDOVA ŠKOLY
Spolupracujeme se školami

Máme trainee program pro studenty a absolventy, pořádáme přednášky i konference na vysokých školách a středoškolákům umožňujeme získat u nás praxi.

Tihle lidé v tom pojedou s vámi

Přidejte se k nim. Těšíme se na vás

Co vás často zajímá?