Hledáme mladé talenty

 

 

 

Co děláme?

V Hořovickém závodě se soustředíme na výrobu skel s vyšší přidanou hodnotou. Našim zákazníkům, mezi něž patří Ferrari, VW, Audi, BMW, Volvo, Land Rover, Bentley, Rolls Royce a další, dodáváme inovativní zasklení, a to i pro jejich luxusní sortiment.

Podívejte se na kompletní výrobní proces  

 

Výroba automobilového skla

 

Image
Jan Svejkovský - Sekurit

Jan Svejkovský

Do Sekuritu jsem se přihlásil do Trainee programu na doporučení kamaráda, který...

Image
Viktor Hobl - Sekurit - hlavní

Viktor Hobl

Vždy jsem chtěl pracovat v Automotive a očekávání, která jsem od Sekuritu měl,...

Talent Program - Sekurit

 

UVÍTÁNÍ A PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Seznámíte se s fungováním firmy, firemními zásadami a etikou. Bude Vám přidělen mentor/kolega, který Vám pomůže se zapojením do pracovního prostředí a poskytne podporu a vedení během programu.

ONBOARDING, ZAŠKOLENÍ VE VÝROBĚ

Detailněji se seznámíte s výrobou a ve školícím koutku si vyzkoušíte jednotlivé výrobní operace. Délku školení ve výrobě Vám nastavíme na míru podle Vašeho zaměření

ROTACE ODDĚLENÍMI

Projdete si různými odděleními a pracovními pozicemi v naší firmě. Získáte komplexní přehled o jednotlivých procesech. Poznáte nové kolegy a vytvoříte si profesní síť. 

ZAHRNUTÍ DO KONKRÉTNÍHO PROJEKTU

Zapojíte se do konkrétního projektu, který Vám bude určen podle Vašich dovedností, znalostí a pomůže Vám získat více praktických zkušeností. Budete se moci zaměřit na různé oblasti jako je výroba, technický vývoj, finance, prodej nebo logistika. Podpoříte tím také budoucí spolupráci a komunikaci mezi jednotlivými odděleními.

HODNOCENÍ A ZPĚTNÁ VAZBA

Během programu budete pravidelně hodnotit průběh adaptace a obdržíte zpětnou vazbu od svých nadřízených a mentorů. Tato zpětná vazba Vám pomůže identifikovat Vaše silné stránky a oblasti, na kterých je třeba pracovat, a umožní Vám růst a rozvíjet se ve svých profesních dovednostech.

VYCESTOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ

Budete mít možnost vycestovat do jiného závodu Saint-Gobain Sekurit v Evropě, potkat se s kolegy ze zahraničí, potrénovat jazyk a přivézt si inspiraci do budoucna.

SPECIFIKACE ROLE VE FIRMĚ/CÍLOVÉ ODDĚLENÍ

Společně si definujeme cílovou pozici a oddělení ve kterém budete působit. Dáme Vám prostor pro osobni rozvoj, do budoucna Vám nastavíme školeni na míru, která budou zaměřena na rozvoj Vašich odborných dovedností, technických znalostí a soft skills, již dle vybrané role ve firmě.

Nakonfigurujte si svoji pozici snů

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: 601 100 400

  • Current Kontaktní údaje
  • Údaje o vzdělání
  • Odeslání formuláře

Řekněte nám něco o sobě...

Jméno a příjmení
Váš email
Vaše telefonní číslo

Podívejte se na všechny naše volné pozice