Weber

Fasáda se třpytkami?

Fasáda se třpytkami

 

Kromě novinky v zateplovacích systémech se skleněným povrchem lze vytvořit i zajímavý třpytící se povrch. Řešení fasády se třpytkami je možné použít na zateplovací systém, na fasádu bez zateplení i soklové části. 

weberpas design stone

weberpas design stoneDekorativní omítka s výběrovým kamenivem a transparentním pojivem, díky kterému jsou třpytivé  části viditelné. 

Vhodná je k vytvoření povrchových úprav stěn ve vnějším i vnitřním prostředí, zvláště vhodná na soklové části, portály, pilíře a sloupy i na soklové části vnějšího zateplení budov. 

Není vhodná na plochy vodorovné. Nepoužívat na plochy pochozí, plochy neizolované proti vzlínající vlhkosti, plochy trvale vlhké a na sanační omítkové systémy. Vybírat lze z našeho vzorníku

webertop aquabalance

https://www.cz.weber/search-content/content_type/product?rendered_item=Webertop+aquabalance&utm_source=saint-gobain.cz&utm_medium=referral&utm_campaign=weber-copMinerální probarvená, škrábaná omítka břizolitového typu se slídou

Omítka je určena k úpravě povrchu tradičních jádrových omítek, kontaktních zateplovacích systémů a rekonstrukcí starých břizolitů. Omítka je dostupná v odstínech dle vzorníku weber.top

Pastovité omítky weberpas

Pastovité omítky nemohou obsahovat třpytky (flitry nebo slídu) již z výroby, protože by došlo k obalení třpytek materiálem omítky. Škrábání pastovité omítky technologie nedovoluje.

Je tedy třeba třpytky (weberflitr) do fasády aplikovat pomocí vzduchové omítkové pistole bezprostředně po nanesení pastovité omítky na fasádu, takzvaně ještě do ,,živého‘‘. Zde je nutná zkušenost s aplikací flitrů nebo slídy tak, aby došlo k rovnoměrné aplikaci. Odstín pastovité omítky lze vybírat ze vzorníku color line.

Pastovité omítky weberpas