Úchvatná a unikátní dřevostavba, vsazena do krásné přírody nedaleko Frýdku-Místku.

Dřevostavba F-M

Majitelé dbali na jednoduché, ale funkční zařízení. Kombinace dřeva a černých doplňků je doslova dechberoucí. Použití černé barvy dodává domu moderní a sofistikovaný vzhled, zatímco přirozené teplo a krása dřeva přidávají nádech rustikálního šarmu. Kombinace těchto prvků může vytvořit opravdu jedinečný domov. Aby byl dům úsporný z hlediska energie a chráněný před povětrnostními vlivy, je samozřejmě důležité použít kvalitní izolaci a další doplňkové stavební materiály. 

Stavební firma Worek ve spolupráci s paní projektantkou Ing. Kristýnou Bulavovou a panem Ing. Lukášem Kaletou mají dlouholeté zkušenosti s naší izolací Isover Unirol Profi,
a vodotěsnou hydroizolací Tyvek Solid, která pomáhá chránit dům před větrem a vodou, zároveň ale umožňuje dřevu „dýchat“ a uvolňovat vlhkost. Do podlahy byl použit osvědčený Isover EPS 100

Za naši divizi se od počátku na projektu podílela také obchodní zástupkyně Kristina Libigerová, která má na starosti Moravskoslezský kraj.

Z dalších divizí skupiny Saint-Gobain se se svými materiály zapojil Rigips − celý SDK systém a Weber přispěl produktem Weber 700, který se používá do soklových částí.