Bohdalecké kvarteto – JRD

Reference: Bohdalecké kvarteto

Jméno nového obytného komplexu BOHDALECKÉ KVARTETO v Praze – Michli, předurčil jeho tvar písmene L a čtyři z pláště vystupující prosklené věže, které připomínají klávesy. V ulici U plynárny, kde je umístěn, se totiž narodil Jan Kubelík, přezdívaný „houslový čaroděj z Michle“. Světoznámý houslista a skladatel, který ohromoval po léta diváky i nejslavnější koncertní síně po celém světě. 

Rezidenční areál zahrnuje 183 bytů se zdravým vnitřním prostředím, 5 komerčních prostor a parter s dětským hřištěm a designovým mobiliářem. Kolaudace projektu je plánována na začátek roku 2023. K většině bytových jednotek bude náležet předzahrádka, balkon či terasa s výhledem do bohdaleckého lesoparku a zeleného vnitrobloku osazeného vzrostlými stromy.

Výraznou součástí projektu bude parter s dětským hřištěm, kde developer instaluje například designový mobiliář od renomovaného studia mmcité, bezkontaktní úložné boxy, workoutové prvky nebo myčky a servisní stanice pro cyklisty. V rámci podpory místní biodiverzity zde navíc postaví také krmítko pro ptáky a hmyzí hotel. 
 

Reference: Bohdalecké kvarteto