Ukliďme Česko

Ukliďme Česko

 

Skupina Saint-Gobain se pravidelně zapojuje do celosvětového úklidového dne, letošní podzimní ročník akce Ukliďme Česko opět finančně podpořila. Skupina dlouhodobě usiluje o snižování svého dopadu na životní prostředí a aktivně podporuje udržitelnost nejen svými řešeními snižujícími energetickou náročnost budov, ale i podporou ekologických a dobrovolnických aktivit na ochranu životního prostředí.

Mezi takové aktivity patří právě i účast na akci „Ukliďme Česko“, kterou podporuje Skupina Saint-Gobain v České republice finančně i samotnou organizací úklidů již od roku 2017. Letošní ročník podpořila finančním darem ve výši 150 000 Kč, do úklidové akce se aktivně zapojí většina firem reprezentujících 14 značek a přihlášeno je tak více než 100 zaměstnanců.

Úklidy proběhnou v průběhu září ve vytipovaných lokalitách, kde Saint-Gobain působí, tedy v Praze, Hořovicích, Českém Brodě, Litomyšli, Hodonicích, Brně, Horních Počaplech, Mstěticích a Kozojedech.

„Jsme rádi, že se do akce Ukliďme Česko zapojují velké firmy jako je Saint-Gobain, který je v letošním roce se sedmi uspořádanými úklidovými akcemi druhou nejaktivnější firmou u nás a budeme se těšit na pokračování spolupráce i v následujících ročnících”, říká Radek Janoušek ze spolku Ukliďme Česko.