Součástí Skupiny Saint-Gobain se stala česká společnost V-systém elektro

V-systém

 

Společnost V-systém elektro s.r.o., která se specializuje na udržitelná řešení v nízkoenergetických stavbách, se od 1. července letošního roku stala součástí Skupiny Saint-Gobain, lídra na globálním trhu stavebních materiálů. Skupina si od akvizice slibuje zejména rozšíření svého stávajícího portfolia o nová řešení, která zapadají do její dlouhodobé vize udržitelného stavebnictví. Pro V-systém elektro spojení představuje příležitost dalšího rozvoje a růstu v nadnárodním měřítku.

Společnost V-systém elektro působí na českém a slovenském trhu již více než 20 let a mezi její produkty patří zejména řízené větrání s rekuperací, podlahové vytápění, fotovoltaické panely či ochrana proti námraze a zamrzání. 

 

Služby, které poskytujeme trhu, plánujeme rozšířit v oblasti těsnějšího propojení s produkty z globálního portfolia Saint–Gobain. Díky tomu budeme schopni klientům nabídnout promyšlenější a komplexnější služby a dodávky, postavené na mnohaletých zkušenostech s energeticky udržitelnými budovami, říká Jan Pešout, výkonný ředitel a jednatel firmy.