Skupina Saint-Gobain je i v roce 2023 TOP zaměstnavatelem v České republice

Top Employer 2023

 

Skupina Saint-Gobain, která v ČR zaměstnává téměř 4 500 zaměstnanců a provozuje 13 výrobních závodů získala již po osmé v řadě certifikát "Top Employer Global" a „Top Employer Česká republika“.

Certifikaci provádí a případné ocenění uděluje Top Employers Institute na základě auditu více než 400 pracovních podmínek v oblasti lidských zdrojů a kariérního rozvoje. Saint-Gobain je jednou z nemnoha společností, které tuto značku získaly celosvětově. Jedná se o prestižní a náročnou certifikaci, což Saint-Gobain právem řadí k nejlepším a nejdůvěryhodnějším zaměstnavatelům v České republice.

Robert Kudrna

 

Jsem skutečně hrdý na všechny zaměstnance, kteří takovou skvělou firemní kulturu vytváří. Toto ocenění je výsledkem dlouholeté práce managementu, vedoucích pracovníků a personálního týmu. Ti všichni nám pomohli tohoto výsledku dosáhnout. Pozici skvělého zaměstnavatele nepotvrzuje jen tato certifikace, ale také odpovědi zaměstnanců v průzkumu spokojenosti z října minulého roku, který pro nás realizovala společnost IPSOS a do kterého se zapojilo více něž 3500 zaměstnanců a 84% z nich doporučuje Saint-Gobain jako dobrého zaměstnavatele.

 

Robert Kudrna
personální ředitel Skupiny Saint-Gobain pro Východní Evropu