Saint-Gobain Glass uvádí CALUMEN® SUITE

Calumen suite

 

Společnost Saint-Gobain Glass oznamuje vytvoření nové řady digitálních služeb Calumen® Suite a spouští první online nástroj této řady, nový Calumen®.

Nový Calumen®, který nahrazuje stávající službu CalumenLive, je konfigurátor zasklení nové generace určený pro všechny stavební profesionály bez ohledu na jejich úroveň znalostí problematiky skla: architekty, projektanty, projekční kanceláře, fasádní konzultanty, realizační firmy či zpracovatele skla. 

calumen logo

Tato inovativní verze systému Calumen® nabízí uživatelům klíčové funkce prostřednictvím uživatelsky přívětivého rozhraní: 

 ● Vytváření vlastních projektů
 ● Srovnání různých typů zasklení
 ● Reverzní mód s možností definice zasklení dle požadovaných vlastností skla
 ● Rozšířená databáze akustických řešení
 ● Řízení výkonnosti
 ● Obrázky, rendery a schémata zasklení
 ● Certifikáty

Díky svému univerzálnímu designu a snadnému použití je nový Calumen® vynikajícím nástrojem pro vyhledávání vhodného skla od fasád velkých projektů až po návrh zasklení pro okna v domě nebo bytě. Dostupný je celosvětově ve 13 jazycích na webu www.calumen.com. Jde o první nástroj z nové řady Calumen® Suite. V blízké budoucnosti se můžete těšit na nové nástroje, které usnadní práci různým profesím při navrhování skla v budovách. 
 

Calumen webinář

 

Online webinář: Jak na to?

Zjistěte, jak v nástroji efektivně pracovat a jak si ušetřit čas při návrhu. Připravili jsme pro vás online webinář Na skle záleží – Digitální nástroje pro výběr skla, kde ukážeme všechny tipy a triky, jak sklo poskládat do trojskla či dvojskla pro dosažení požadovaných vlastností.

Termín webináře: 10. 3. 2023 od 10:00 (online)

Calumen webinář