Nové sklo MIRASTAR REFLECT

Nové sklo MIRASTAR REFLECT

 

Nabídka skel produktové řady MIRASTAR od společnosti Saint-Gobain Glass bude rozšířena o nový produkt MIRASTAR REFLECT.

Sortiment MIRASTAR bude tedy nově tvořen dvěma typy skel se zrcadlovým efektem. Kromě již zavedeného skla MIRASTAR s propustností světla 3 %, které lze v závislosti na světelných podmínkách použít jako zrcadlo nebo jako průsvitné sklo – obvyklé použití je jako jednostranné průhledné sklo v supermarketech bude nově k dispozici sklo MIRASTAR REFLECT s propustností světla 0,1 %, které se díky své vysoké odrazivosti a velmi nízké průsvitnosti chová jako standardní zrcadlo .

MIRASTAR REFLECT se vyznačuje vysokou úrovní neprůhlednosti s propustností světla pouhých 0,1 % a výrazným zrcadlovým efektem (reflexe 55 %). Je ideální pro kuchyňské obklady, dveře skříní, výtahové kabiny atd., a lze jej snadno aplikovat na jakýkoliv neprůhledný povrch bez předchozího lakování nebo základního nátěru. 

Jakožto součást řady MIRASTAR je MIRASTAR REFLECT kalitelný a splňuje bezpečnostní normy pro použití v nábytkářství, stavebnictví a dopravě. MIRASTAR REFLECT je klasifikovaný jako A podle evropské normy EN1096-1, vykazuje velkou trvanlivost a odolnost proti korozi i v prostředí s vysokou vlhkostí. Lze jej instalovat i v nejnáročnějších prostředích včetně dopravních prostředků (železniční a autobusová doprava, ale také lodní doprava).

MIRASTAR REFLECT je k dispozici ve tloušťkách 4, 6 a 8 mm.