Jsme hrdým partnerem...

Adfors: Smetanova Litomyšl

 

 

Festival Smetanova Litomyšl

 

 

logo-smetanova-litomysl

 

Národní festival Smetanova Litomyšl je druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice, zároveň patří k největším pravidelným festivalům klasické hudby u nás. Skupina Saint-Gobain a zejména pak místní výrobce sklovláknitých textilií Saint-Gobain ADFORS je již tradičně hrdým partnerem toho festivalu. Pro návštěvníky a nejen pro ně chystá v rámci doprovodného programu v Klášterních zahradách i celodenní program na poslední den festivalu, včetně přenosu Velkého finále pro širokou veřejnost.

 

milos-pavlis

 

Nejsme pouze pasivním partnerem, ale podílíme se mnoho let také na samotném programu. Adfors již před lety inicioval projekt v zámeckých zahradách, kde v poslední den festivalu organizuje kulturní program včetně přímého přenosu závěrečného koncertu. I letos zde po celý den budou probíhat vystoupení pro všechny generace. Hlavním vystupujícím letos bude Jana Kirschner. Vstup do zahrad je samozřejmě zdarma.

Miloš Pavliš, generální ředitel Saint-Gobain ADFORS

Adfors: Smetanova Litomyšl
Adfors: Smetanova Litomyšl

Týden Francie

Velkolepé setkání všech milovníků francouzského stylu života a kultury. Týden Francie má jasný cíl: zdůraznit důležitost vztahů, které se rozvíjejí mezi Francií a Českou republikou v oblasti hospodářství, kultury i francouzského „umění žít“.

 

Festival Lípa Musica

 

logo-lipa-musica

 

Mezinárodní hudební festival se z původně lokálního, z České Lípy pocházejícího festivalu orientovaného na duchovní hudbu, stal po letech významným hudebním a společenským svátkem, jehož příchod je s každým začínajícím podzimem netrpělivě očekáván.