Již třináctým rokem jsme partnerem festivalu Smetanova Litomyšl

Již třináctým rokem jsme partnerem festivalu Smetanova Litomyšl

 

Festival Smetanova Litomyšl je druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice, zároveň patří k největším pravidelným festivalům klasické hudby u nás. Letošní ročník festivalu má za cíl připomenout 200 let výročí od narození Bedřicha Smetany. Skupina Saint-Gobain a zejména pak místní výrobce sklovláknitých textilií Saint-Gobain ADFORS je již tradičně hrdým partnerem toho festivalu.

Již třináctý rok v řadě Skupina Saint-Gobain a její člen SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o. podpoří druhý nejstarší a největší hudební festival v České republice. Již po desáté uspořádají v jeho závěru, v sobotu 6. července, celodenní kulturní program v Klášterních (Festivalových) zahradách.

 

Smetanova Litomyšl 200

 

Akce pořádaná ve Festivalových zahradách začíná již v 10 hodin a vyvrcholí v 18:30 přímým přenosem závěrečného koncertu celého festivalu „Má vlast“ na velkoplošné obrazovce. V rámci programu ve Festivalových zahradách Smetanovy Litomyšle vystoupí také Vladimir 518, 7krát3 a Komorní filharmonie Pardubice.

Přijďte zažít Den s ADFORS

Jaký jsme pro vás připravili program?

Smetanova Litomyšl národní festival

Po celý den se zaměstnanci ADFORS osobně postarají o spoustu aktivit.

10:00 - 17:00 ADFORS pro děti - hry, soutěže, odměny, fotokoutek
10:00 - 14:00 Liduškový busking
10:00 - 18:00 Umělecké hřiště
18:30 Přímý přenos: Velké finále – Má vlast

Pavel Semirád

Poslední den festivalu je již tradičně znám jako Den s ADFORS, na který bych vás rád pozval. Přijďte si s námi užít bohatý doprovodný program ve Festivalových zahradách a přímý přenos Velkého finále.

dodává Pavel Semirád, výkonný ředitel Saint-Gobain ADFORS CZ

logo - Build Change