3. ročník předvánoční sbírky Daruj srdce je spuštěn

3. ročník předvánoční sbírky Daruj srdce je spuštěn

 

Již třetí ročník naší dobrovolnické aktivity je dnes spuštěn. Projekt Daruj srdce, jehož cílem je získat finanční pomoc pro ty, kteří to nejvíce potřebují, v minulosti přispěl desítkám organizací sumou převyšující dva miliony korun.

Každá firma patřící do Skupiny Saint-Gobain, která působí v ČR, nominovala organizace, pro které se snaží získat co největší finanční dar. Nápad v roce 2019 vzešel z naší společnosti Saint-Gobain ADFORS CZ.
 

děkujeme

“Pomoc jednomu člověku nemusí znamenat pomoc celého světu, ale může znamenat změnu světa pro jednoho člověka.”

Princip sbírky je jednoduchý. Každá firma vyhradila částku, kterou přispěje a tento dar se ještě navýší o sumu za prodané ozdoby. Ozdoby ve tvaru srdíčka si zaměstnanci kupují za symbolickou cenu 30 Kč u vstupu do jednoho z našich 13 výrobních závodů po dobu 14 dní. Nákup srdíčka je zcela dobrovolný a zaměstnanci mohou přispět libovolnou částkou, případně si mohou srdíčka koupit opakovaně. 

Vybrali jsme lokální organizace, které působí v regionech, kde podnikáme a máme naše výrobní závody. Naším cílem je zapojit zaměstnance a umožnit jim podpořit projekty, které znají a jsou jim blízké. 
 

“Making the world a better home je silné heslo, které nás provází během našich každodenních aktivit a zároveň slouží jako vodítko pro naše dlouhodobá rozhodnutí.”
Benoit Bazin
Chief Executive Officer
 

Naše poslání je dáno tím, kým jsme. Více než 350 let naší historie, pozice v mnohých oborech našeho podnikání a zkušenost našich pracovních týmů nám umožňují, abychom při našem rozvoji přispívali k řešení základních problémů, jimž lidstvo v současnosti čelí, jako jsou klimatické změny, ochrana přírodních zdrojů či boj proti nerovnosti.

Jsme globální, ale zároveň lokální společností, která je pevnou součástí regionů, v nichž působí. Pomáháme v jejich rozvoji a přispíváme k tomu, aby byl svět spravedlivějším, otevřenějším, přívětivějším a dlouhodobě udržitelným místem pro život.

Jaké organizace letos jednotlivé firmy podpoří? Podívejte se na jejich přehled a přečtěte si o nich více.

Daruj srdce