Veronika Švejdová

Veronika Švejdová - Weber

 

Pracovní pozice: Obchodně-technický poradce

Společnost: Weber

Je to více než 7 let, kdy jsem se po střední škole přihlásila na pohovor do společnosti Rigips. Tehdy jsem ani netušila, jak moc to ovlivní moji budoucnost.

V roce 2016 jsem nastoupila na pozici Technický poradce Rigips. Mou hlavní náplní práce byla technická podpora v oblasti sádrokartonových konstrukcí pro koncové zákazníky, realizační firmy i projektanty. V následujícím roce přišla možnost podílet se na odborném školení pro celé spektrum zákazníků, se kterými jsem dříve komunikovala jen formou e-mailu a telefonu. Na poloviční úvazek jsem přijala tuto výzvu a byla to skvělá zkušenost.

V roce 2017 vzniklo centrální technické oddělení pro divize Rigips, Isover a Weber, jehož jsem byla součástí. Tato změna mě přivedla k velkému rozšíření mých znalostí a dovedností.

V roce 2020 jsem ukončila součinnost na školeních a začala jsem se plně věnovat technické podpoře pro všechny tři divize. Ten rozsah a možnosti systémových řešení mě nadchl. Prolínání jednotlivých konstrukčních systémů a nahlížení na návrhy konstrukcí v co nejkomplexnějším pohledu mi dává obrovský smysl. Na této pozici jsem byla 6 let, v malém týmu lidí, kde jsme vždy táhli za jeden provaz. I proto bylo velmi těžké se rozhodnout a jít dál.

V letošním roce mi společnost umožnila další kariérní posun a budu se přesouvat do divize Weber, kde budu mít na starosti projektanty.

 

Mám velkou výhodu, že mohu dělat práci, co mě baví a vidím v ní obrovský potenciál.

Veronika Švejdová