Vendula Stará

Vendula Stará - Weber

 

Pracovní pozice: Pracovnice zákaznického centra

Společnost: Weber

V žádném případě bych neměnila. Ani region, ani práci!

V Saint-Gobain pracuji už 5 let, začínala jsem zde velmi mladá a to v 21 letech. Byla jsem tady dlouhou dobu jedna z nejmladších. Pracuji na oddělení zákaznické podpory, mám na starosti region Jižní Morava a v žádném případě bych neměnila. Ani region, ani práci! Jsem tu moc spokojená.

Náplní mé práce je komunikace se zákazníky, radím jim, když něco neví, musím být po ruce, když cokoliv potřebují a hlavně zadávám jejich zakázky do SAPu. Cítím se tu opravdu dobře, protože máme velmi kamarádský tým a i moji zákazníci jsou přátelští. Většina z nich od nás odebírá léta, takže máme vybudovaný vztah a někdy mi i volají a vypráví vtipy. Dny nejsou úmorné ani nudné, šedá je tu jen naše fasáda.

 

Vendula Stará - Weber
 

Weber mám fakt ráda, asi hlavně kvůli lidem, kolegům a také mám úžasnou vedoucí.

Určitě mi vyhovuje i to že vím, že na nás Saint-Gobain myslí a každý rok nám navyšuje mzdy. Pracuji s týmem deseti obchodníků a dalšími třinácti kolegy ze zákaznického centra. Často jsem ve styku i s lidmi ze skladu a dalších poboček.

Moje zaškolení bylo celkem dlouhé, pamatuji si, že to pro mě bylo vše úplně nové. Jak produkty, tak systémy a musela jsem proniknout i do celého ekosystému logistiky. Samozřejmě jsem začala fungovat dřív, ale reálně bych řekla, že až třeba po roce a půl jsem mohla říct, že jsou na sto procent zaučená.

Ve volném čase ráda griluju a fotím lidi, ne nutně najednou!