Radim Lustig

Radim Lustig - Adfors

 

Pracovní pozice: Mechanik

Společnost: Adfors

Pracuji jako mechanik na formátování a úpravárenských linkách v Adforsu v Hodonicích. Jsem zde zatím dva roky, ale už za tu dobu jsem se toho opravdu hodně naučil.

Nastupoval jsem jako údržbář k linkám, začal jsem u jednoho stroje, ale nyní už umím dělat na všech strojích, co tady u linek máme. Je tu šest jednoúčelových strojů a pak tady jsou další formátovací linky. Já jsem schopný přeskakovat od jednoho k druhému a tím vypomoct když třeba někdo vypadne ze směny a mistr má problém.

 

Radim Lustig
 
"Pro moji práci je nejdůležitější být zručný."

Přivedl mě sem brácha, který tu dělá už 5 let seřizovače na tkalcovně. S ním trávím i dost času mimo práci. Pomáhal jsem mu stavět dům a teď pomáhá on mě. Koupil jsem starý velký dům se zahradou a chci si ho celý pěkně zrekonstruovat. Než jsem se uvázal k domu, trávil jsem čas nejraději na rybách, teď na to asi ještě chvíli nebude čas.

Radim Lustig

Já mám školu se zaměřením karosář/ autoklempíř, takže nejsem úplně ve svém oboru, ale vůbec to nevadí. Dříve jsem dělal na soustruhu na fréze a teď jsem tady a jsem za tu příležitost opravdu rád. Našimi finálními produkty jsou sklovláknité tapety.